موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/37591 :کد

0

جلسه هیأت رئیسه AFC حساس‌تر از همیشه شد

  جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ — ۰۱:۰۶
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -جلسه هیأت رئیسه AFC حساس‌تر از همیشه شد

نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۸ بهمن‌ماه در قطر برگزار می‌شود.

 

نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۸ بهمن‌ماه در قطر برگزار می‌شود.


 

به گزارش تحلیل ایران، نشست هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا 8 بهمن همزمان با برگزاری رقابت‌های مقدماتی المپیک 2016 ریو در قطر برگزار می‌شود.


قرار است در این جلسه، اعضای هیأت رئیسه درباره حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از گزینه نهایی خود در انتخابات فیفا که 7 اسفند برگزار می‌شود، بررسی‌های لازم را انجام داده و پس از جمع‌بندی در این خصوص به تصمیم‌گیری بپردازد.


شیخ سلمان رئیس بحرینی AFC برای انتخابات فیفا کاندیدا شده و به احتمال زیاد کنفدراسیون فوتبال آسیا در این انتخابات از وی حمایت خواهد کرد.


 

همچنین برگزاری این جلسه از آن جهت حائز اهمیت است که فدراسیون فوتبال عربستان و باشگا‌ه‌های این کشور به بهانه برخی اتفاقات، ایران را کشوری نا امن قلمداد کرده و اعلام کرده‌اند به هیچ وجه حاضر نیستند برای دیدار با باشگاه‌ها ایرانی و تیم ملی ایران در خاک کشورمان به میدان بروند.


در هر صورت این موضوع نیز به طور حتم در دستور جلسه نشست پیش‌روی هیأت رئیسه کنفدراسیون آسیا در قطر خواهد بود و با توجه به اینکه علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان نیز نایب رئیس این کنفدراسیون به شمار می‌رود و عضو هیأت رئیسه نیز محسوب می‌شود، باید در انتظار ماند و دید کفاشیان در این جلسه که حالا برگزاری آن حساس‌تر از هر زمان دیگری است، چه موضعی را در پیش خواهد گرفت.

مسابقات انتخابی المپیک با حضور تیم امید ایران از 22 دی ماه به میزبانی دوحه قطر برگزار می‌شود.

 

منبع: فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :