موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رفاه و تعاون

a/37661 :کد

0

اسماعیلی: شرایط بیمه بیکاری فعلی نیازی به بازنگری ندارد

  جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ — ۰۸:۳۷
تعداد بازدید : ۳۰۸   
 تحلیل ایران -اسماعیلی: شرایط بیمه بیکاری فعلی نیازی به بازنگری ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت :اعتراضی در خصوص روند فعلی شرایط بیمه بیکاری ، تاکنون به ما گزارش نشده به همین دلیل نیازی به بازنگری آن دیده نمی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت :اعتراضی در خصوص روند فعلی شرایط بیمه بیکاری ، تاکنون به ما گزارش نشده به همین دلیل نیازی به بازنگری آن دیده نمی شود.
 
به گزارش تحلیل ایران، محمد اسماعیلی ، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روند فعلی بیمه بیکاری هیچ مشکلی ندارد اظهار کرد : با توجه به بدهی دولت به تامین اجتماعی و مشکلات کمبود اعتباری که این سازمان با آن رو به رو است و نیز بدلیل گزارش نشدن هیچ گونه اعتراضی در خصوص شرایط بیمه بیکاری بنابراین  نیاز به بازنگری ان وجود ندارد .
 
وی تصریح کرد : سازمان تامین اجتماعی براساس مصوبه دولت ، در حال اجرای بیمه بیکاری برای مشمولان این طرح است که با توجه به اینکه مدت زیادی رکود اقتصادی در جامعه حاکم است ، قطعا این سازمان ، با ادامه این روند دچار مشکل خواهد شد .
 
اسماعیلی با بیان اینکه باید فکری اساسی برای خروج از رکود اندیشیده شود افزود : با توجه به اینکه مدت زیادی در رکود اقتصادی قرار داریم ، واحدهای تولیدی عمدتا نیمه تعطیل شدند که این امر موجب بیکاری تعداد زیادی از افراد و افزایش بیش از پیش بیکاران مشمول بیمه بیکاری شده است .
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت : برای حل مشکل رکود و خارج شدن از آن ، دولت و مسئولان مربوطه باید دست در دست هم داده و با انجام کارهای عملی و منطقی ، این معضل را ریشه کن کنند .

منبع: باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :