موضوعات ‌مرتبط: فناوری فناوری های نوین

a/37662 :کد

0

ساخت بزرگترین پهپاد هوشمند با قابلیت حمل سرنشین

  جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ — ۰۸:۴۲
تعداد بازدید : ۶۷۱   
 تحلیل ایران -ساخت بزرگترین پهپاد هوشمند با قابلیت حمل سرنشین

یک شرکت چینی اولین نمونه از پهپادهای بزرگ قادر به حمل یک سرنشین با حداکثر سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در نمایشگاه فناوری لاس‌وگاس در معرض دید عموم قرار داد.

 

یک شرکت چینی اولین نمونه از پهپادهای بزرگ قادر به حمل یک سرنشین با حداکثر سرعت 100 کیلومتر در ساعت را در نمایشگاه فناوری لاس‌وگاس در معرض دید عموم قرار داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، این شرکت چینی مدعی شده است که از پهپاد جدید می‌توان در تاکسی هوشمند و انتقال مصدومان به مراکز امدادی استفاده کرد.پهپاد جدید به چهار بازوی متحرک مجهز شده که برای هر بازو دو موتور الکتریکی پرقدرت در نظر گرفته شده است.

با اینکه سازمان هوانوردی فدرال هیچ مجوزی برای پرواز نسل جدید پهپاد‌های سرنشین‌دار صادر نکرده است، اما شرکت سازنده مدعی شده است که اولین نمونه تجاری پهپاد با قابلیت حمل سرنشین تا سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

اولین نمونه از نسل جدید پهپاد‌های قادر به حمل سرنشین با نام تجاری 184 با قابلیت پرواز هوشمند در سالن تجهیزات هوایی نمایشگاه فناوری‌های جدید لاس‌وگاس رونمایی شده است.شرکت سازنده مدعی شده که پهپاد جدید کاملا خودکار و هوشمند است و سرنشین آن تنها باید درون محفظه تعبیه شده بنشیند و از پرواز خودکار تا مقصد لذت ببرد.

هازی هو، مدیر شرکت سازنده پهباد 184 در مورد موارد ایمنی لحاظ شده در پهپاد جدید اظهار کرد: با توجه به اهمیت کاربری و شرایط سخت اخذ مجوزهای لازم جهت پروازهای سرنشین‌دار از سازمان هوانوردی ایالات متحده، این پهپاد به کلیه سیستم‌های ایمنی و پشتیبانی مجهز شده و در سخت‌ترین شرایط مسافر درون کابین می‌تواند آن را با اهرم تعبیه شده کنترل کند.

منبع: ایسنا

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :