موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و ترافیک

a/37800 :کد

0

محورهای مواصلاتی کشور آرام است

  جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۱
تعداد بازدید : ۱۹۹۶۴۳   
 تحلیل ایران -محورهای مواصلاتی کشور آرام است

در تشریح وضعيت ترافيکي جاده هاي کشور اعلام شد؛ ۴ محور همچنان مسدود است.

در تشریح وضعيت ترافيکي جاده هاي کشور اعلام شد؛ 4 محور همچنان مسدود است.


به گزارش تحلیل ایران، رئيس پليس مرکز کنترل ترافيک راه‌هاي کشور از جوي آرام در محورهاي مواصلاتي خبر داد و گفت: تردد وسايل نقليه سنگين امروز در محورهاي شمالي همچون فيروزکوه، هراز و کندوان ممنوع است.
 
سرهنگ نادر رحماني گفت: طبق آخرين گزارشات از مرکز کنترل ترافيک در  تمامي جاده‌ها و معابر کشور وضعيت ترافيکي عادي و روان گزارش شده است. 
 
وي در ادامه به وضعيت‌هاي ترافيکي در جاده‌ها اشاره کرد و گفت: تردد موتور سيکلت تا ساعت 24 امروز از محورهاي کرج - چالوس، هراز، فيروزكوه و محورتهران - سمنان - مشهد و بالعكس ممنوع است.
 
رئيس پليس مرکز کنترل ترافيک راه‌هاي کشور با اشاره به اين مطلب که تردد انواع وسايل نقليه از ساعت14 تا ساعت 23 امروز  از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پليس راه درمحل تردد انواع وسايل نقليه از ساعت17 و نيم الي ساعت 23 امروز از 15 كيلومتري جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت كرج بصورت يكطرفه خواهد بود.
 
سرهنگ رحماني به حرکت وسايل نقليه سنگين اشاره کرد و گفت: تردد انواع تريلر ، كاميون و كاميونت در محور کندوان از محور كرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع بوده. همچنين تردد تمامي تريلرها در محور هرازکماکان ممنوع است.
 
وي در ادامه افزود: بر همين اساس در استان آذربايجان غربي محور شاهين دژ-بوکان بارش برف و در استان کردستان محورهاي سنندج-کرمانشاه و مريوان، آذربايجان غربي محورهاي سردشت مهاآباد و سردشت - پيران شهر، کرمانشاه محورهاي قصر شيرين و سر پل ذهاب بارش باران گزارش شده و در ساير راه‌ها و محورهاي مواصلاتي کشور وضعيت جوي آرام گزارش شده است.
 
سرهنگ رحماني در پايان عنوان کرد: محورهاي شمشمک - ديزين، پونل - خلخال، بوکان - مهاباد، محور سروآباد - پاوه کماکان تا اطلاع ثانوي مسدود است.
منبع: خبرگزاري صدا و سيما
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :