موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/37976 :کد

0

تکذیبیه دفتر محسن رضایی درباره احتمال جنگ ایران و عربستان

  شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۲۷۲   
 تحلیل ایران -تکذیبیه دفتر محسن رضایی درباره احتمال جنگ ایران و عربستان

دفتر محسن رضایی طی اطلاعیه‌ای اظهارات منسوب به وی در جمع بسیجیان اهواز مبنی بر آماده‌شدن برای جنگ با عربستان را تکذیب کرد.

دفتر محسن رضایی طی اطلاعیه‌ای اظهارات منسوب به وی در جمع بسیجیان اهواز مبنی بر آماده‌شدن برای جنگ با عربستان را تکذیب کرد.

 
به گزارش تحلیل ایران، پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی در مطلبی با عنوان تکذیبیه نوشت: "اخیرا خبری با محتوای سخنان سرلشکر محسن رضایی  در گردهمایی گردان جعفرطیار خطاب به بسیجیان اهواز در شبکه های اجتماعی منتشر شده و در حال انتشار در گروه های مختلف میباشد.
 
دفتر سرلشکر پاسدار محسن رضایی ضمن تکذیب چنین سخنانی از سوی ایشان، از کاربران محترم شبکه های اجتماعی در خواست دارد از بازنشر این اخبار از کانال های غیر رسمی خودداری و تنها اخبار صحیح و مورد تایید در مورد ایشان را از پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی و یا کانال خبری فرمانده دفاع مقدس (سرلشکر محسن رضایی) در تلگرام نقل نمایند.
 
همچنین این دفتر پیگیری منشاء نشر این اخبار دروغین را از طریق مراجع قانونی برای خود محفوظ می دارد."
 
گفتنی است در یکی دو روز گذشته مطلبی با عنوان درخواست محسن رضایی از جوانان برای آماده شدن جنگ با عربستان در شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام دست به دست می شد که در آن محسن رضایی خطاب به بسیجیان اهواز گفته بود: "خودتان را برای مقابله با عربستان آماده کنید موضوع جدی است؛ جنگ آغاز شود دشمن در همان روزهای اول سیلی محکمی خواهد خورد".
 منبع:مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :