موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران در جهان

a/38169 :کد

0

نامه ۲۵ مدیر رسانه آمریکایی به کری برای آزادی جیسون رضاییان

  یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ — ۰۴:۲۲
تعداد بازدید : ۳۲۱   
 تحلیل ایران -نامه ۲۵ مدیر رسانه آمریکایی به کری برای آزادی جیسون رضاییان

۲۵ رسانه‌ آمریکایی از جمله خبرگزاری آسوشیتدپرس، سردبیر خبرگزاری رویترز، رئیس‌بخش جهانی سی‌‌ان‌ان و سردبیر روزنامه نیویورک تایمز در نامه ای به جان کری خواستار تلاش برای آزادی جیسون رضائیان شدند.

۲۵ رسانه‌ آمریکایی از جمله خبرگزاری آسوشیتدپرس، سردبیر خبرگزاری رویترز، رئیس‌بخش جهانی سی‌‌ان‌ان و سردبیر روزنامه نیویورک تایمز با نوشتن نامه به وزیر خارجه آمریکا خواستار افزایش تلاش‌ها برای آزادی جیسون رضائیان شدند.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از دویچه وله، مدیران ارشد و سردبیران 25 رسانه‌ آمریکایی از جمله خبرگزاری آسوشیتدپرس، سردبیر خبرگزاری رویترز، رئیس‌بخش جهانی سی‌‌ان‌ان و سردبیر روزنامه نیویورک تایمز با نوشتن نامه سرگشاد‌ه‌ای به جان کری، وزیر خارجه آمریکا خواستار افزایش تلاش‌ها برای آزادی جیسون رضائیان شدند.


آنها در این نامه به اشاره به ارتباط میان آمریکا و ایران در راستای اجرای توافق اتمی، تأکید کرده‌اند آمریکا در حال حاضر از اهرم فشار بر ایران برخوردار است و باید از آن برای آزادی جیسون رضائیان استفاده کنند.

در ادامه این نامه همچنین تأکید شده است که ایران باید روزنامه‌نگاری مستقل را به عنوان "یک رکن اساسی حقوق بشر" به رسمیت شناسد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :