موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ارتباطات

a/38284 :کد

0

اولتیماتوم کمیسیون فرهنگی درباره پیامک‌های تبلیغاتی

  یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۴
تعداد بازدید : ۳۸۸   
 تحلیل ایران -اولتیماتوم کمیسیون فرهنگی درباره پیامک‌های تبلیغاتی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به دو بار دعوت این کمیسیون از وزیر ارتباطات و عدم حضور وی به سؤال نمایندگان درباره پیامک‌های انبوه، فردا برای بار سوم از وزیر دعوت شده و در صوت عدم حضور، سؤال در ص

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به دو بار دعوت این کمیسیون از وزیر ارتباطات و عدم حضور وی به سؤال نمایندگان درباره پیامک‌های انبوه، فردا برای بار سوم از وزیر دعوت شده و در صوت عدم حضور، سؤال در صحن علنی مجلس طرح خواهد شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با توجه به دو بار دعوت کمیسیون فرهنگی مجلس از وزیر ارتباطات و عدم حضور وی برای پاسخگویی به سؤال نمایندگان این کمیسیون فردا برای بار سوم از وزیر ارتباطات برای حضور در کمیسیون فرهنگی دعوت شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سؤال دو دفعه قبل و این بار از وزیر ارتباطات در رابطه با پیامک‌های انبوه است.

وی تاکید کرد: اگر این بار نیز وزیر در مجلس حاضر نشود، این موضوع به‌صورت سؤال از وزیر در صحن علنی مجلس طرح خواهد شد.

وی گفت: هر روز پیامک‌های انبوه، تبلیغاتی و ارزش افزوده به‌صورت ناخواسته به موبایل تمامی مشترکان ارسال می‌شود که برخی از آنها جنبه غیراخلاقی و برخی سوءاستفاده مالی دارد.

پژمان‌فر گفت: در حال حاضر وزارت ارتباطات می‌گوید مدیریت و نظارت بر پیامک‌های انبوه و تبلیغاتی به عهده وزارت ارشاد است و وزارت ارشاد نیز اعلام می‌کند کنترلی بر این پیامک‌ها ندارد.  این درحالی است که در عرصه مطبوعات نظارت نیز وجود دارد، اما بر رسانه پیامکی نظارتی نیست.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :