موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی_آموزشی

a/38359 :کد

0

آغاز ثبت نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌ها از امروز

  یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ — ۲۰:۱۶
تعداد بازدید : ۴۶۵   
 تحلیل ایران -آغاز ثبت نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌ها از امروز

مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (۱۸ دستگاه) در جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ خبر داد.

مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (۱۸ دستگاه) در جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ خبر داد.


حسین توکلی در گفت‌وگو با ایلنا از برگزاری دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون (۱۸ دستگاه) از امروز یک‌شنبه ۲۰ دی از  طریق سایت سازمان سنجش آغاز و در روز شنبه ۲۶ دی ۹۴ پایان می‌پذیرد.


وی با بیان این مطلب که دفترچه راهنمای ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی از امروز یک‌شنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، افزود: داوطلبان ضرورت دارد با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در صورت داشتن شرایط ثبت‌نام کنند.


مشاور عالی سازمان سنجش ضمن اشاره به اینکه این آزمون با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار میشود, اظهار داشت: این آزمون روز جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ در حوزه‌های امتحانی مشخص شده برگزار خواهد شد.


توکلی همچنین به برگزاری نخستین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور با نظارت سازمان مدیریت و برنامه اشاره و عنوان کرد: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون (۸۴ دستگاه) از سه‌شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز و در دوشنبه ۲۸ دی پایان می‌پذیرد.


وی ادامه داد: ‌دفترچه راهنما برای شرکت در این آزمون از سه‌شنبه ۲۲ دی و همزمان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان با مطالعه دقیق شرایط اعلام شده در دفترچه راهنما و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: ‌ نخستین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :