موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/39028 :کد

0

مهم‌ترین اولویت مجلس دهم؛ پرداختن به نیازهای معیشتی مردم

  چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ — ۰۶:۴۷
تعداد بازدید : ۳۵۹   
 تحلیل ایران -مهم‌ترین اولویت مجلس دهم؛ پرداختن به نیازهای معیشتی مردم

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: مهم‌ترین اولویت نمایندگان مجلس دهم باید پرداختن به نیازهای معیشتی و مطالبات اقتصادی مردم باشد.

 

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: مهم‌ترین اولویت نمایندگان مجلس دهم باید پرداختن به نیازهای معیشتی و مطالبات اقتصادی مردم باشد.
 

به گزارش تحلیل ایران، محمدکاظم انبارلویی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص اولویت‌ اصلی نمایندگان مجلس دهم اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید در دستور کار مجلس دهم باشد مقابله با تهدیداتی است که از سوی غرب و آمریکا به بهانه فعالیت‌های هسته‌ای و دفاعی ایران مطرح می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه یک نماینده باید در مقابل تهدیدها بایستد و شجاعانه در برابر زورگویی‌ها از منافع ملی دفاع کند، گفت: خطر گروه و جریان‌های تکفیری در منطقه امنیت ملی ما را تهدید می‌کند که یک نماینده باید درک درستی از تهدیدها داشته باشد.

انبارلویی تاکید کرد: مهمترین موضوعی که در مجلس باید مورد توجه قرار گیرد، پرداختن به نیازهای معیشتی و مطالبات اقتصادی مردم است، به ویژه محرومین و مستضعفین مشکلات عدیده‌ی معیشتی دارند که نیازمند تصمیم گیری کارآمد و اثرگذار است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه ادامه داد: دولت یازدهم در اوایل سال 92 وعده داده بود که مشکلات اقتصادی 100 روزه حل شوند اما بیش از 2 سال از عمر دولت می‌گذرد اما هنوز مشکلات اقتصادی به قوت خود باقی است.

وی با بیان اینکه دولت باید سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار دهد، افزود: مجلس نیز باید کمک کند تا با اجرای دقیق سیاستهای اقتصاد مقاومتی، مشکلات اقتصادی کشور هرروز کاهش یافته و شاهد بهبود شرایط اقتصادی و معیشت مردم باشیم.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :