موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد و انرژی

a/39070 :کد

0

پیشرفت ۸۵ درصدی ۹ ابرپروژه قرارگاه خاتم در کشور

  چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ — ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -پیشرفت ۸۵ درصدی ۹ ابرپروژه قرارگاه خاتم در کشور

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) از پیشرفت ۸۵ درصدی ۹ ابرپروژه قرارگاه خاتم در کشور خبر داد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) از پیشرفت 85 درصدی 9 ابرپروژه قرارگاه خاتم در کشور خبر داد.


 

به گزارش تحلیل ایران، عبادالله عبداللهی اظهار داشت: قرارگاه خاتم‌الانبیا همواره در راستای خدمات‌رسانی به کشور آمادگی داشته و در سال‌های اخیر در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف شاهد اقدامات ارزشمند این نهاد هستیم.


وی افزود: اجرای ابرپروژه‌ها به ویژه در حوزه نفت و گاز نشانه توانمندی بالای این مجموعه است و در یکسال اخیر چند پروژه مهم این مجموعه عظیم افتتاح شده و در اختیار کشور قرار گرفته است.


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) خاطر نشان کرد: قرارگاه خاتم با روحیه جهادی کار می‌کند و تاکنون وعده‌ها قرارگاه به صنعت نفت به طور کامل عملی شده و در ادامه نیز چنین خواهد بود.


عبداللهی تصریح کرد: با تکمیل فازهای 15 و 16 پارس جنوبی، ظرفیت تولید گاز کشور بیش از 50 میلیون متر مکعب افزایش پیدا کرد و این فازها با تلاش متخصصان و مهندسان ایرانی تکمیل شده و پروژه‌ای بی‌نظیر در صنعت نفت است.


وی یادآور شد: هم‌اکنون چندین پروژه بزرگ و مهم در سراسر کشور توسط قرارگاه خاتم در دست اجراست که امیدوار هستیم با همکاری دولت و تزریق منابع مالی، شاهد تکمیل این پروژه‌ها در موعد مقرر و عمران و آبادانی کشور باشیم.


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) از پیشرفت 85 درصدی 9 ابرپروژه قرارگاه خاتم در کشور خبر داد و ابراز داشت: پروژه‌های بزرگ و بسیار مهم قرارگاه در سطح کشور در مجموع از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی برخوردار است و در صورت تامین اعتبار حدود 2.2 میلیارد دلار، این پروژه‌ها تکمیل و در اختیار مردم عزیز قرار می‌گیرند.


عبداللهی تاکید کرد: قرارگاه خاتم از تمامی تجهیزات و امکانات خود در راستای عمران و آبادانی و سازندگی ایران اسلامی بهره برده و به فضل خدا بتوانیم در مسیر خدمت‌رسانی به مردم به توفیق لازم برسیم.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :