موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/39120 :کد

0

مشارکت گسترده در انتخابات، پشتوانه عظیمی برای نظام است

  چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۳۳۱   
 تحلیل ایران -مشارکت گسترده در انتخابات، پشتوانه عظیمی برای نظام است

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: بدون تردید مشارکت گسترده مردم در انتخابات پشتوانه عظیمی برای نظام بوده و موجب اقتدار آن می‌شود.

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: بدون تردید مشارکت گسترده مردم در انتخابات پشتوانه عظیمی برای نظام بوده و موجب اقتدار آن می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، غلامحسین اسماعیلی در ششمین نشست شورای قضایی استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر و پرسنل خدوم و زحمتکش اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، اظهار کرد: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عالی‌ترین نماد مردم‌سالاری دینی است و انتخابات‌های برگزار شده در بعد از پیروزی انقلاب نیز موید همین مطلب است و همه ما به این امر مفتخریم.

 

وی افزود: بدون تردید مشارکت گسترده مردم در انتخابات پشتوانه عظیمی برای نظام بوده و موجب اقتدار آن می‌شود و امید است مردم بصیر و همیشه در صحنه ما در سایه رهنمودهای پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب (حفظه الله تعالی) با حضور پرشکوه و گسترده خود در انتخابات‌های پیش‌رو، بار دیگر موجب اعتلای هرچه بیشتر نظام و کشور شده و توطئه‌های دشمنان اسلام را نقش بر آب سازند.

 

اسماعیلی سپس به سفر آتی حضرت آیت الله آملی لاریجانی به دادگستری استان تهران اشاره و تاکید کرد: لازم است در راستای تهیه و آماده سازی گزارش جامع در همه ابعاد برای ارائه به محضر ریاست معظم قوه قضائیه و بهره مندی هرچه بیشتر از آثار و برکات ارزشمند این سفر مهم، اعضای شورای قضائی استان ضمن همکاری تنگاتنگ با هیأت های بازرسی اعزامی از ستاد قوه قضائیه هر یک در حیطه مسئولیت محوله، آمار عملکرد، مشکلات، طرح ها و نیازمندی‌های مطروحه را به اینجانب نیز منعکس کنند تا در فرصت های پیش بینی شده در جریان این سفر، مراتب به صورت کامل به محضر ریاست محترم قوه منعکس شود.

 

رییس شورای قضایی استان تهران در پایان سخنان خود با اشاره به حادثه سفارت عربستان بیان کرد: در محکومیت این حادثه شکی نیست و باید با عناصر افراطی و مسببان آن برخورد قاطع قانونی صورت گیرد.

 

در ادامه نشست و مطابق با دستور کار جلسه تعدادی از اعضای شورا به بیان اخبار مهم حوزه کاری خود پرداختند و سپس دکتر قادی پاشا مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران به عنوان میزبان، ضمن معرفی وظایف و مسئولیت های قانونی مجموعه تحت مدیریت خود، گزارشی از آمار و عملکرد و مشکلات مطروحه را به جمع حاضر ارائه کرد که طی آن عمده ترین مشکلات، کمبود شدید اعتبارات و نیروی انسانی متخصص عنوان شد.

 

در این نشست از تلاش‌های بی وقفه آقایان دکتر قادی پاشا مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران و شهریاری معاون قضایی دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 27 تهران (ویژه قتل) در جهت شناسایی، تشخیص هویت و تعیین تکلیف قربانیان مظلوم فاجعه منا با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به‌عمل آمد.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :