موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/39148 :کد

0

طارمی، گزینه باشگاه نفت برای معاوضه با بیرانوند

  چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۳۲۰   
 تحلیل ایران -طارمی، گزینه باشگاه نفت برای معاوضه با بیرانوند

مسئولان باشگاه نفت تهران پیشنهاد معاوضه دروازه‌بانشان با مهاجم پرسپولیس را به سرپرست این باشگاه داده و منتظر پاسخ وی هستند.

مسئولان باشگاه نفت تهران پیشنهاد معاوضه دروازه‌بانشان با مهاجم پرسپولیس را به سرپرست این باشگاه داده و منتظر پاسخ وی هستند.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، پس از آنکه سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، انتقال بیرانوند به تیم پرسپولیس منتفی نشده و منتظر پاسخ مسئولان باشگاه نفت هستیم، مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت که به صورت شفاهی پیشنهاد معاوضه دروازه‌بانشان را با یکی از بازیکنان پرسپولیس به سرپرست این باشگاه داده است و تا 72 ساعت آینده منتظر پاسخ طاهری هستند.

 

سؤال اما این بود که نام بازیکن مدنظر نفتی‌ها چه بوده است؟ پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد با توجه به اینکه جدایی نانگ از تیم نفت تقریبا قطعی به نظر می‌رسد آنها به دنبال جذب یک مهاجم بوده و به همین دلیل پیشنهاد معاوضه علیرضا بیرانوند با مهدی طارمی را به سرپرست باشگاه پرسپولیس داده‌اند و منتظر پاسخ وی هستند. پیشنهادی که بعید به نظر می‌رسد با پاسخ مثبت پرسپولیسی‌ها همراه باشد.

 

طارمی در حال حاضر با 11 گل آقای گل لیگ برتر است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :