موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/39177 :کد

0

هشدار حماس درباره ماجراجویی جدید اسرائیل در غزه

  چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۶
تعداد بازدید : ۳۳۱   
 تحلیل ایران -هشدار حماس درباره ماجراجویی جدید اسرائیل در غزه

در پی حمله نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به شمال نوار غزه که به شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن ۳ نفر دیگر منجر شد، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین درباره سرانجام هر گونه تشدید حملات علیه غزه هشدار داد.

در پی حمله نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به شمال نوار غزه که به شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن ۳ نفر دیگر منجر شد، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره سرانجام هر گونه تشدید حملات علیه غزه هشدار داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری آناتولی، جنبش حماس در بیانیه خود نسبت به استمرار تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و ساکنان نوار غزه هشدار داد.

 

این جنبش افزود که رژیم صهیونستی مسئول هر گونه تجاوزات و نتایج آن است.

 

در همین رابطه «افیخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مدعی شد که یک گروه از فلسطینیان بمب های دست ساز در مسیر گشتی نظامی کار گذاشته بودند که در پی آن هواپیماهای جنگی این رژیم نیز اقدام به حمله هوایی کردند.

 

بر اساس این گزارش، نیروهای اشغالگر اسرائیل صبح امروز چهارشنبه تا ده ها متری شمال غرب شهرک بیت لاهیا در شمال نوار غزه یورش آورده و در حمله هوایی ارتش این رژیم نیز یک فلسطینی شهید و 3 نفر دیگر شدند.

 

در همین رابطه «اشرف القدره» سخنگوی وزارت بهداشت در غزه گفت که شهید موسی زعیتر (23 ساله) در اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

 

بر پایه این گزارش، شاهدان عینی گفتند که چند خودروی نظامی و بولدوزر ساعت 7 صبح به شمال غرب شهرک بیت لاهیا در شمال نوار غزه یورش آورده و شروع به خاکبرداری از اراضی اطراف نوار مرزی کردند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :