موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/39406 :کد

0

کشته و زخمی شدن ده‌ها مزدور عربستان در تعز

  پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۳۹۶   
 تحلیل ایران -کشته و زخمی شدن ده‌ها مزدور عربستان در تعز

یک منبع نظامی یمنی از عملیات منحصر به فرد ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان تعز خبر داد.

یک منبع نظامی یمنی از عملیات منحصر به فرد ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان تعز خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران به نقل از سبأ نت، یک منبع نظامی تاکید کرد که دهها تن از مزدوران عربستان به دست نیروهای ارتش و  کمیته های مردمی یمن در "العمری" در بخش "ذباب" استان تعز کشته و یا زخمی شدند.

 

وی افزود که یگانهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با انجام عملیاتی منحصر به فرد تجمع مزدوران عربستان را هدف قرار دادند که در پی آن 10 تن از آنها کشته و 20 نفر نیز زخمی شدند. همچنین 3 خودروی نظامی آنها نیز منهدم شد.

 

این منبع ضمن تمجید از این عملیات منحصر به فرد و عملیات نظامی مختلفی که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در تمامی جبهه ها آن را انجام می دهند بر ادامه این عملیات تا پاکسازی کشور از متجاوزان، مزدوران و رهایی شهروندان از شر آنها تاکید کرد.

 

جنگنده های سعودی شب گذشته حملات خود به یکی از مناطق شهر تعز را از سر گرفته و مناطق غربی این شهر را بمباران کردند.

 

در همین راستا یک منبع مسئول در شورای محلی استان تعز گفت که جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی شب گذشته هتل :سوفتیل" و بیمارستان بین المللی یمن در ورودی منطقه "الحوبان" را بمباران کردند. این جنگنده ها همچنین محله "السلال" در مجاورت کاخ ریاست جمهوری را بمباران کردند.

 

این حملات جدید بعد از آن صورت گرفت که جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی چندین بار مناطق مختلف این شهر از جمله کاخ ریاست جمهوری را بمباران کرده بودند که در پی آن به تاسیسات عمومی و دهها منزل مجاور خسارت وارد شد.

 

جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی صبح امروز نیز بخش "حیفان" و ساختمان آکادمی تکنولوژی در منطقه "الخطوه" را بمباران کردند.

 

جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی حملات خود به صنعا را ادامه دادند و عصر روز گذشته چندین منطقه در بخش السبعین را بمباران کردند.


یک منبع محلی در بخش السبعین گفت که جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی محله مسکونی "الکرامه" در خیابان "الخمسین" را بمباران کردند که در پی این حمله یک کودک زخمی شد و خسارات سنگینی به منازل شهروندان و املاک خصوصی وارد شد.

 
منبع: تسنیم
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :