موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سلامت

a/39490 :کد

0

نقش الکتروتراپی در کاهش درد بیماران

  پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۶
تعداد بازدید : ۳۸۶   
 تحلیل ایران -نقش الکتروتراپی در کاهش درد بیماران

چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی روز پنجشنبه با حضور جمع کثیری از فیزیوتراپیست های سراسر کشور در هتل المپیک تهران آغاز بکار کرد.

چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی روز پنجشنبه با حضور جمع کثیری از فیزیوتراپیست های سراسر کشور در هتل المپیک تهران آغاز بکار کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، دکتر سیامک بشر دوست تجلی دبیر علمی چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی در افتتاحیه این مراسم، گفت: این سمینار با هدف ارائه بهترین خدمات درمانی به بیماران و به روز کردن دانش فیزیوتراپیست ها و ارتقاء رشته فیزیوتراپی و آشنایی با روش های نوین الکتروتراپی و تبادل اطلاعات بین همکاران برای کسب بهترین نتایج از دیگر اهداف این سمیناراست .


وی، محورهای مهم در این سمینار را کاربرد روش های درمانی الکتروتراپی در ضایعاتی که به دنبال بیماری ها و آسیب های مختلف از جمله مواردی چون آسیب های ورزشی، ضایعات ارتوپدی، بیماری های زنان و زایمان، مغز و اعصاب، بیماری های پوست، رماتیسم و همچنین در بیماران بستری ایجاد می شود، عنوان کرد.


بشر دوست، الکتروتراپی را به عنوان پایه درمانی رشته فیزیوتراپی عنوان کرد و  گفت: الکتروتراپی برای بهبودی و درمان بسیاری از بیماری ها و کمک به کاهش درد، التهاب و ترمیم ضایعات در بیماران و همچنین کمک به روند بهبودی در بیماران بستری نقش داشته و باعث کاهش درد و کمک به تسریع و زودتر ترخیص شدن بیمار و همچنین باعث کاهش هزینه های بستری می شود .


دبیر علمی چهارمین سمینار تازه های الکتروتراپی اظهار داشت : تعدا ۵۸ مقاله به دبیرخانه این سمینار رسید که توسط برد علمی سمینار مورد بررسی قرار گرفت که ۳۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۸ مقاله به صورت پوستر انتخاب شد. همچین این سمینار دارای ۴ پانل با موضوعات دکترای حرفه ای الکتروتراپی مبتنی بر شواهد و مطالعات سیستمیک، لیزرهای کم توان و پرتوان و الکتروپانچر است. 


وی در پایان یادآور شد: این سمینار تا روز جمعه ۲۵ دی ماه جاری در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :