موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سینما و تئاتر

a/39522 :کد

0

رستاخیز برای اکران فقط یک اصلاحیه نیاز دارد

  پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ — ۲۳:۱۴
تعداد بازدید : ۳۵۹   
 تحلیل ایران -رستاخیز برای اکران فقط یک اصلاحیه نیاز دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اکران فیلم رستاخیز گفت: کارگردان باید یک اصلاحیه در فیلم رستاخیز انجام دهد و چهره حضرت ابوالفضل (ع) را حذف کند تا قابل اکران باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اکران فیلم رستاخیز گفت: کارگردان باید یک اصلاحیه در فیلم رستاخیز انجام دهد و چهره حضرت ابوالفضل (ع) را حذف کند تا قابل اکران باشد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی جنتی دقایقی پیش قبل از ترک گیلان در جمع خبرنگاران به بازدید خود از کتابخانه و تالار مرکزی رشت اشاره کرد.


وی با بیان اینکه بخش‌هایی از تالار مرکزی رشت دهه مبارک فجر امسال افتتاح می‌شود، افزود: تالار مرکزی رشت از تالارهای منحصر به‌فرد در کشور بوده و اکنون در آستانه افتتاح است.


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سالن موسیقی تالار مذکور برای تکمیل به چند ماه وقت نیاز دارد، تصریح کرد: سالن‌های همایش، تئاتر و واحدهای اداری تالار مرکزی رشت آماده افتتاح است.


جنتی با اشاره به اینکه پروژه تالار مرکزی رشت مشکل مالی ندارد، خاطرنشان کرد: از هشت پروژه ملی کشور برای تالار مرکزی رشت هزینه شده تا زودتر به اتمام برسد.


وی سرعت اجرای پروژه‌های فرهنگی را به دلیل تنگنای مالی دولت کند دانست و یادآور شد: امیدواریم با اجرای برجام سال آینده وضع ما در اجرای پروژه‌ها بهتر شود.


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره برپایی نمایشگاه کتاب، گفت: سالانه 15 نمایشگاه استانی کتاب در کشور برگزار و کتاب‌ها با تخفیف 40 درصد عرضه می‌شود.


رستاخیز پس از انجام اصلاحات قابل اکران می‌شود

وی درباره اکران فیلم رستاخیز متذکر شد: کارگردان باید یک اصلاحیه در فیلم رستاخیز انجام دهد و چهره حضرت ابوالفضل (ع) را حذف کند تا قابل اکران باشد.


جنتی پس از دو روز سفر خود به گیلان دقایقی پیش این استان را به مقصد تهران ترک کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :