موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/39594 :کد

0

شانس ایران، قطر و کُره برای صعود به المپیک بیشتر است

  جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ — ۰۷:۳۲
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -شانس ایران، قطر و کُره برای صعود به المپیک بیشتر است

مدیر تیم فوتبال امید ایران با تاکید بر اینکه شاگردان محمد خاکپور مغرور نیستند و قهرمانی آسیا را می‌خواهند، گفت: از نظر من شانس ایران، قطر و کره جنوبی برای صعود به المپیک بیشتر است.

مدیر تیم فوتبال امید ایران با تاکید بر اینکه شاگردان محمد خاکپور مغرور نیستند و قهرمانی آسیا را می‌خواهند، گفت: از نظر من شانس ایران، قطر و کره جنوبی برای صعود به المپیک بیشتر است.

به گزارش تحلیل ایران، حبیب کاشانی در گفتگو با روزنامه الرایه قطر به سئوالات مختلف درباره شرایط تیم ایران و شانس تیم‌های حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا برای صعود به المپیک اشاره کرده است.

کاشانی ضمن تمجید از عملکرد بازیکنان ایران در بازی نخست و پیروزی مقابل سوریه در نخستین دیدار اظهار کرد: بازی با سوریه آسان نبود ولی بازیکنان ما عالی ظاهر شدند و به هدفشان برای پیروزی در این مسابقه رسیدند. برد در بازی اول و موفقیت های بعدی اهمیت زیادی دارد.


وی درباره تقابل ایران و قطر تصریح کرد: از سخت بودن کار در بازی با قطر آگاهی داریم. بازیکنانمان هم از چنین چیزی مطلع هستند. تیم قطر تیم بزرگی است که امکانات خوبی هم داشته است. این تیم یک مربی اسپانیایی صاحب فکر هم دارد. علاوه بر این، مسابقات در قطر برگزار می شود و این تیم از حمایت تماشاگران هم برخوردار است.


مدیر تیم امید یادآور شد: با این حال بازیکنان ایران از همه نظر برای دیدار با قطر آماده هستند و روی پیروزی در این مسابقه تمرکز کرده اند. شکست تیم قطر آسان نیست ولی بازیکنان اعتماد به نفس خوبی دارند. ما از حضور در دوحه فقط یک هدف را جلوی چشم خود قرار داده ایم و آن هم رسیدن به عنوان قهرمانی و صعود به المپیک است. ما چندی پیش در مسابقات غرب آسیا به قهرمانی رسیدیم و حالا آماده تکرار این عنوان در سطح قاره هستیم.


کاشانی در پاسخ به این سئوال که اعتماد به نفس کاذب و غرور می تواند اثرات منفی روی بازیکنان ایران بگذارد، گفت: اعتماد به نفس بازیکنان به اندازه است و ما مغرور نیستیم چرا که غرور در فوتبال مطلوب نیست. ما برای تمام حریفان احترام قائلیم ولی برای رسیدن به هدفی که گفتم به دوحه آمده ایم.


وی درباره اینکه شانس کدام تیمها برای صعود به المپیک بیشتر است، تصریح کرد: از نظر من ایران، قطر و کره جنوبی سه تیمی هستند که شانس بیشتری برای صعود به المپیک دارند.

تیم فوتبال امید ایران ساعت ۲۰ امروز جمعه در دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک به مصاف قطر میزبان خواهد رفت.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :