موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/39772 :کد

0

ریزش آوار در عبادتگاه کلیمیان/۱۶ نفر در ساختمان محبوس شدند

  جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ — ۲۲:۱۳
تعداد بازدید : ۴۰۷   
 تحلیل ایران -ریزش آوار در عبادتگاه کلیمیان/۱۶ نفر در ساختمان محبوس شدند

سخنگوی سازمان آتش نشانی از ریزش آوار در عبادتگاه کلیمیان در تهران خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی از ریزش آوار در عبادتگاه کلیمیان در تهران خبر داد.


به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار ایلنا، جلال ملکی در رابطه با حادثه ریزش سقف عبادتگاه کلیمیان در تهران گفت: این حادثه ساعت ۷و ۲۸ دقیقه صبح امروز (جمعه ۲۵ دی‌ماه) به آتش نشانی اعلام شد و دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.


وی افزود: بخشی از سقف‌ها و دیوارهای یک ساختمان دو طبقه قدیمی در محله بهارشیراز ، که از آن به عنوان عبادتگاه استفاده می‌شد؛ ریزش کرده بود.


ملکی با بیان اینکه ۱۶ نفر از هموطنان کلیمی در این ساختمان در حال عبادت بودند، بیان کرد: پس از ریزش آوار تمامی راه‌های خروجی بسته شده بود، به طوری که افراد حاضر  قادر به خروج از ساختمان نبودند.


وی با بیان اینکه تمام سقف‌ها ودیوارهای داخلی ترک خورده بود و امکان ریزش ساختمان وجود داشت، اظهار کرد: آتش‌نشان‌ها سریعا مشغول آوار برداری شدند، راه‌های خروج را باز کردند و هر ۱۶ نفر به سلامت و بدون هیچگونه آسیب‌دیدگی از ساختمان خارج شدند.


سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: در این حادثه دو دستگاه خودرو به علت ریزش بخشی از آوار دچار خسارت شدند. ساعت ۸ و۴۶ دقیقه عملیات به پایان رسید و ساختمان خسارت دیده به عوامل شهرداری تحویل داده شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :