موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/39805 :کد

0

مربی تیم ملی پوست بازیکنان را می کند

  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ — ۰۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۷۶   
 تحلیل ایران -مربی تیم ملی پوست بازیکنان را می کند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از حضور مربی بدنساز تیم ملی ناراحتم چرا که او پوست بازیکنان را می کند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از حضور مربی بدنساز تیم ملی ناراحتم چرا که او پوست بازیکنان را می کند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان با حضور در تمرین تیم‌ملی فوتسال ایران در جمع بازیکنان و کادر فنی اظهار داشت: ابتدا به همه شما خسته نباشید می‌گویم بابت اتمام لیگ که نتایج بسیار نزدیک و خوبی در آن رقم خورد که ماحصل تلاش شما بازیکنان بود. لیگ خوبی رقم خورد و با سطح بالایی هم به پایان رسید.


وی با اشاره به اضافه شدن مربی جدید بدنساز تیم‌ملی گفت: از حضور جلیل دوران ناراحت شدم چون با سخت‌گیری‌هایی که دارند پوست بازیکن را می‌کند و خلاصه اینکه مراقب خودتان باشید. زمانی که در تیم‌ملی دوومیدانی حضور داشتیم بهترین شاگردان را او داشت چراکه یک مربی جدی، پرتلاش و خوبی است که برای او در تیم‌ملی فوتسال هم آرزوی موفقیت می‌کنیم.


رئیس فدراسیون با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که فوتسال ما یکی از بهترین‌های دنیاست خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که در آسیا مسئول فوتسال شدم که این مهم به خاطر زحمات شما اتفاق افتاد و بخاطر تلاش های شما این مسئولیت به من داده شد. روی فوتسال در سطح جهان حساب ویژه‌ای باز شده است. بارها گفته‌ام که رفته رفته در المپیک فوتسال جای فوتبال را خواهد گرفت. این کار را اول در سطح جوانان و نوجوانان انجام داده‌اند و رفته رفته فوتبال را حذف و فوتسال بزرگسالان را وارد المپیک خواهند کرد.


رئیس کمیته فوتسال AFC با اشاره به برنامه های کنفدراسیون آسیا در خصوص فوتسال نیز تصریح کرد: در سطح آسیا نیز فعال‌ترین تقویم، تقویم فوتسال است که رده‌های مختلف سنی در آن گنجانده شده است. ما باید برنامه‌ریزی کنیم، باید تلاش بیشتر کنیم و من امیدوار هستم با توانمندی که داریم از سد آسیا که عبور کردیم با حمایت ویژه در جام‌جهانی حتما بین سه تیم اول باشیم.


وی تاکید کرد: حتی به رده چهارم جام‌جهانی فکر هم نکنید، اولویت اول را بر قهرمانی بگذارید بعد از آن اگر نشد دومی و مقام سومی هم اگر خیلی خسته شدید به آن قناعت کنید. من این توانمندی را در شما می‌بینم. در جام‌جهانی تایلند ما می‌توانستیم که جزو سه تیم اول باشیم که با بدشانسی و بی‌دقتی این فرصت از دست رفت.


کفاشیان با ابراز امیدواری به درخشش دوباره ایران در آسیا و پس از آن در جام‌جهانی یادآور شد: من به توانمندی شما در کلمبیا مطمئن هستم. با همین مربیان داخلی و تلاش‌ها می‌توانیم کار ارزنده‌ای را شکل بدهیم. همه با هم باشیم و کارهای بزرگ انجام بدهیم. دوست دارم سایر مربیان هم بیایند و کمک کنند تا همه با هم باشیم و آسیایی را حفظ کنیم و جایگاه جهانی‌مان را ارتقاء ببخشیم.


رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به برنامه‌های سال آینده فوتسال فدراسیون گفت: برنامه‌ریزی‌های خوبی با افتخاری کرده‌ایم. او هم بدون حاشیه و سر و صدا زحمات زیادی می‌کشد تا استقلال فوتسال را حفظ کند و جایگاه آن را ارتقاء دهد. امکانات خوبی را به او می‌دهیم تا به نحو احسنت کارها انجام شود، مخصوصا برای بچه‌های تیم‌ملی که افتخارآفرینی می‌کند و کارهای بزرگ می‌کند، بتوانیم امکانات بهتری را فراهم کنیم.


وی با بیان اینکه در بودجه سال آینده فدراسیون سهم عمده‌ای برای فوتسال در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: شاید در یکی دو سال گذشته به خاطر مشکلاتی که در فدراسیون و در شرایط مملکت بوده کمبودهایی بوده ولی در سال آینده سهم عمده‌ای را برای شما خواهیم داشت تا به موفقیت‌های لازم در فوتسال دست پیدا کنیم.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :