موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران در جهان

a/39875 :کد

0

رسانه های اسرائیلی در تله ایران افتادند!

  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ — ۰۸:۰۹
تعداد بازدید : ۵۶۹   
 تحلیل ایران -رسانه های اسرائیلی در تله ایران افتادند!

رسانه‌های صهیونیستی پس از انتشار تصاویر خفت بار تفنگداران آمریکایی، ماجرای دستگیری آنها را روز شکست آمریکا در برابر ایران دانستند.

رسانه‌های صهیونیستی پس از انتشار تصاویر خفت بار تفنگداران آمریکایی، ماجرای دستگیری آنها را روز شکست آمریکا در برابر ایران دانستند.
 
به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، سایت "المصدر" تأکید کرد که تیتر اصلی روزنامه‌های صبح دیروز رژیم صهیونیستی "روز شکست آمریکا در برابر ایران" بود.

المصدر خاطرنشان کرد که سپاه تفنگداران دریایی آمریکایی را که وارد آبهای ایران شده بودند دستگیر کرد. از این تفنگداران درحالیکه به نشانه تسلیم زانو زده و دستهایشان را روی سر خود قرار داده بودند عکس گرفته شد. آنان قبل از آزادی به خاطر میزبانی تشکر کردند. حتی وزیر امورخارجه آمریکا از تعامل ایرانی‌ها در این موضوع قدردانی و تشکر کرد.

این سایت وابسته به رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد که این ماجرا درحالی روی داد که یک هفته طوفانی از روابط بحرانی بین ایران و چند کشور عربی حاشیه خلیج فارس و قطع روابط دیپلماتیک، سپری می شود.

المصدر افزود: به هر حال، رسانه‌های اسرائیلی در تلۀ ایران افتادند و عکس‌های خفت بار تفنگداران نیروی دریایی آمریکایی را منتشر کردند، آن هم پس از سخنرانی اوباما درباره "اوضاع امت".
اوباما در این سخنرانی مدعی شده بود که امروز در دنیا هیچ کسی جرأت درگیری با نظامیان ما را ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :