موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/39972 :کد

0

کونته وادار به لغو تمرینات فوق‌العاده تیم ملی ایتالیا شد

  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ — ۱۶:۳۹
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -کونته وادار به لغو تمرینات فوق‌العاده تیم ملی ایتالیا شد

آنتونیو کونته سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا در واکنش به حمایت نشدنش از سوی مقامات فدراسیون فوتبال این کشور، تمریناتی که برای ارتقای سطح آمادگی لاجوردی‌پوشان در نظر داشت را لغو کرد.

آنتونیو کونته سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا در واکنش به حمایت نشدنش از سوی مقامات فدراسیون فوتبال این کشور، تمریناتی که برای ارتقای سطح آمادگی لاجوردی‌پوشان در نظر داشت را لغو کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، پس از آنکه سازمان لیگ فوتبال ایتالیا تعدادی از بازیکنان ملی‌پوش این کشور را به خاطر برنامه فشرده تیم‌های باشگاهی‌شان از حضور در اردوی آتزوری معاف کرد، آنتونیو کونته سرمربی لاجوردی‌پوشان نیز برنامه تمرینات فوق‌العاده این تیم را لغو کرد.

 

ایده‌ برگزاری اردوی‌های تمرینی فوق‌العاده برای تیم ملی ایتالیا در فواصل زمانی منظم یکی از اولین و پرطرفدارترین برنامه‌هایی بود که سرمربی پیشین یوونتوس در بدو ورودش به نیمکت آتزوری ارائه و برای عملی کردن آن تلاش و مقاومت زیادی هم انجام داد. با این حال باشگاه‌های ایتالیایی نسبت به همکاری با کونته تمایل زیادی نشان نمی‌دهند و حاضر نیستند بیش از آن زمانی که فیفا آنها را ملزم می‌کند، بازیکنان ملی‌پوش خود را در اختیار تیم ملی ایتالیا قرار دهند.

 

به گزارش شبکه کالچونیوز 24 ایتالیا، اکنون دامنه اختلافات کونته با باشگاه‌های ایتالیایی به بیش از هر زمان دیگری رسیده تا جایی که او ترجیح داده است دست از برنامه قبلی‌اش بکشد. این شبکه گزارش کرده است که سازمان لیگ فوتبال ایتالیا تعدادی از بازیکنان ملی‌پوشی را که تیم‌های باشگاهی‌‌شان در لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا شرکت دارند، از حضور در اردوهای فوق‌العاده آتزوری معاف و این موضوع کاسه صبر کونته را لبریز کرده است.

 

از قرار معلوم سازمان لیگ فوتبال ایتالیا بازیکنان ملی‌پوش تیم‌های یوونتوس، رم، فیورنتینا، ناپولی و لاتزیو را از شرکت در برنامه‌های فوق‌العاده کونته معاف کرده که این موضوع سبب محدود شدن بازیکنانی است که می‌توانند در تمرینات آتزوری شرکت کنند و او هم ترجیح داده است که دیگر با باشگاه‌های کشورش برای آزاد گذاشتن بازیکنان ملی‌پوش‌شان نجنگد.

 

عدم همکاری مقامات فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایتالیا و نیز باشگاه‌های این کشور با کونته در فاصله چند ماه به آغاز یورو 2016، احتمال کناره‌گیری بازیکن پیشین یوونتوس از سمت خود در پایان جام ملت‌های اروپا، موضوعی را که پیش از این چندین رسانه ایتالیایی به آن اشاره داشته‌اند، افزایش می‌دهد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :