کانال رسمی اینستاگرام تحلیل ایران    کانال رسمی تلگرام تحلیل ایران   
تبلیغات در تحلیل ایران
بیمه شهر - پیشرو در خدمات رسانی بیمه ای به شهروندان
گروه صنعتی ایران ترانسفو
محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت
دریا روزنامه منطقه جنوب کشور

   کد مطلب : 400/a


 

حمله بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی به حزب الله

 
    •••••  دوشنبه 29 دی 1393 — 10:38
تعداد بازدید : ۴۱۶   

 

درحمله بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی به یک گروه از نیروهای مجاهدین حزب الله در منطقه القنیطره سوریه تعدادی از این نیروها به شهادت رسیدند .

به گزارش خبرنگار تحلیل ایران ، حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه در بیانیه‎ای از حملهیک بالگرد رژیم صهیونیستی به یک واحد کشتی رزمندگان حزب الله در منطقه «قنیطره» در جنوب سوریه خبر داد که منجر به  شهادت تعدادی از نیروهای حزب الله شد .
حزب الله در این بیانیه اعلام کرد : در جریان سرکشی میدانی گروهی از نیروهای مجاهد حزب الله در شهرک مزرعه الامل در منطقه القنیطره سوریه ، بالگردهای دشمن صهیونیستی با موشک به سوی آنان شلیک کردند که جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه و « محمد عیسی» از فرماندهان میدانی حزب الله از جمله نفرات به شهادت رسیده در این حمله هستند.

در همین راستا جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) ، حمله موشکی ارتش صهیونیستی به نیروهای مجاهد حزب الله لبنان در منطقه القنیطره سوریه را محکوم و اعلام کرد که  باید با قدرت به همه حملات و تجاوزات رژیم صهیونیستی پاسخ دهیم .

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز حمله تروریستی بالگردهای رژیم صهیونیستی به خودروهای حامل جمعی از فرماندهان و رزمندگان حزب الله در منطقه قنیطره در جولان سوریه را شدیدا محکوم و با تسلیت به خانواده شهدا و رهبری حزب الله به مناسبت این اقدام ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس ، تاکید نمود این حادثه یک بار دیگر نشان داد معرکه سوریه جزیی از رویارویی با رژیم صهیونیستی است و حزب الله همچنان در برابر اشغال و مداخله بیگانگان در امور ملتهای منطقه در مسیر جهاد وشهادت ثابت قدم و استوار ایستاده است.

ا.ا


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   حملات هوایی   اسرائیل   سوریه   جنگی   حزب الله   تروریسم
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)        :ایمیل   

     نظر :    
 
 
 


    

  .....