کانال رسمی اینستاگرام تحلیل ایران    کانال رسمی تلگرام تحلیل ایران   
تبلیغات در تحلیل ایران
بیمه شهر - پیشرو در خدمات رسانی بیمه ای به شهروندان
گروه صنعتی ایران ترانسفو
محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت
دریا روزنامه منطقه جنوب کشور

   کد مطلب : 404/a


 

مترو سواری رئیس جمهور در روز هوای پاک

 
    •••••  دوشنبه 29 دی 1393 — 22:55
تعداد بازدید : ۳۵۱   

 

رئیس جمهور گفت:‌ مشکلات زیست‌محیطی فراوانی وجود دارد که در یک سال و نیم گذشته اقدامات فراوانی برای حل آنها انجام شده است، اما برای رسیدن به نقطه مطلوب نیاز به حضور و کمک همه مردم داریم.
به گزارش خبرنگار تحلیل ایران ، دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه که به مناسبت روز هوای پاک برای رسیدن به محل کار و شرکت در جلسه شورای عالی محیط زیست با قطار شهری تهران سفر می کرد در جمع خبرنگاران گفت : پیش از این و در دوران قبل از ریاست جمهوری گاهی اوقات از وسیله نقلیه عمومی استفاده می‌کردم و مترو وسیله خوبی است که در اختیار مردم قرار گرفته و سالیان بسیاری برای راه‌اندازی آن تلاش شده است.
روحانی افزود: امروز استفاده مسئولان از وسایل حمل و نقل عمومی به مناسبت روز هوای پاک نمادین است، برای اینکه مردم توجه کنند که باید به یک هوای سالم و مطلوب برسیم و یکی از راه‌های رسیدن به این نقطه استفاده از وسایل نقلیه عمومی و استفاده کمتر از وسایل نقلیه شخصی است.
رئیس جمهور ضرورت توجه به زمین، آب و هوای پاک را خاطرنشان و اظهار امیدواری کرد که این روز آغاز توجهی از جانب مردم و مسئولان برای مبارزه با آلودگی هوا و تلاش همگانی و دلسوزانه برای رسیدن به نقطه مطلوب باشد.

در حاشیه سفر آقای روحانی با قطار شهری که معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست ایشان را همراهی می کرد، با مردم دیدار و از نقطه نظرات مختلف آنان هم آگاه شد .
آقای روحانی افزود : برخی درباره سیاست خارجی نظر داشتند و می‌خواستند که مذاکره ادامه داشته باشد، برخی درخصوص شرایط مترو و ازدحام و شلوغی بیش از حد در برخی ساعات گلایه داشتند، برخی درمورد دانشگاه و کنکور و مشکلات مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نظرهایشان را مطرح کردند و خانمی درباره اخلاق عمومی در جامعه و اقداماتی که باید انجام شود، سخن گفت.

ا.ا


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   رئیس جمهور   آلودگی هوا   محیط زیست   هوای پاک   حمل و نقل عمومی   قطار شهری
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)        :ایمیل   

     نظر :    
 
 
 


    

  .....