موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/40565 :کد

0

رکوردشکنی شیرین است امانه به اندازه زدن گل پیروزی من‌یونایتد

  دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۳۰۴   
 تحلیل ایران -رکوردشکنی شیرین است امانه به اندازه زدن گل پیروزی من‌یونایتد

کاپیتان تیم فوتبال منچستریونایتد با ابراز رضایت از رکوردی که با گلزنی در پیروزی تیمش در خانه لیورپول برجای گذاشت، لذت آن را قابل مقایسه با لذت گلزنی در خانه رقییب دیرینه شیاطین سرخ ندانست.

کاپیتان تیم فوتبال منچستریونایتد با ابراز رضایت از رکوردی که با گلزنی در پیروزی تیمش در خانه لیورپول برجای گذاشت، لذت آن را قابل مقایسه با لذت گلزنی در خانه رقییب دیرینه شیاطین سرخ ندانست.

 

به گزارش تحلیل ایران، وین رونی، کاپیتان تیم فوتبال منچستریونایتد با گلی که شب گذشته (یکشنبه) به لیورپول زد، نه تنها سه امتیازی ارزشمند را برای شیاطین سرخ در خانه دیرینه‌ترین رقیب‌شان کسب کرد، بلکه رکورد تیری آنری را شکست.

 

رونی با این گل بالاتر از مهاجم فرانسوی پیشین آرسنال و در صدر جدول بازیکنانی قرار گرفت که در یک تیم بیشترین تعداد گل را در لیگ برتر انگلیس به ثمر رسانده‌اند. گلی که او به قرمزپوشان مرسی‌ساید زد، یکصدوهفتادوششمین گل او با پیراهن منچستریونایتد در لیگ برتر بود. رونی 30 ساله 176 گل لیگ برتری خود را در 358 بازی‌اش در منچستریونایتد به ثمر رساند در حالی که آنری 175 گلش را در 100 بازی کمتر نسبت به کاپیتان شیاطین سرخ به ثبت رسانده بود.

 

با این حال رونی که از سال 2005 تا شب گذشته در آنفیلد گل نزده بود، اعتراف کرد لذت زدن گل پیروزی تیمش در خانه رقیب دیرینه برای او بیشتر از شکستن رکورد تیری آنری است.

 

او در باره رکوردی که شکست گفت: رکوردشکنی مسلماً عالی است، اما من فکر نمی‌کنم که این رکورد شیرین‌تر از احساسی باشد که من اکنون دارم. زدن گل برتری منچستریونایتد در آنفیلد آن هم 10 سال پس از آخرین گلی که در اینجا به ثمر رسانده‌ام ... می‌خواهم کمی خودخواه باشم و از این یکی بیشتر لذت ببرم.

 

رونی ادامه داد: همه از اهمیت بازی من‌یونایتد و لیورپول آگاه هستند و می‌دانند که این بازی تحت هر شرایطی و هر جایگاهی که دو تیم در جدول داشته باشند، حساس است. ما چه صدرنشین باشیم، چه دوم یا قعرنشین، بازی‌مان برابر لیورپول مهم است. رقابت این دو تیم واقعاً بزرگ است و ما سه امتیازی را گرفتیم که برای ادامه دادن به شروع‌مان در این سال نیاز داشتیم. بردن لیورپول برای ما موفقیت بزرگی است.

 

رونی با گلی که در آنفیلد زد مجموع کل گل‌هایش برای منچستریونایتد در تمامی رقابت‌ها را به 242 رساند و در جدول برترین گلزنان تاریخ باشگاه من‌یونایتد، تنها سربابی چارلتون 249 گله را بالاتر از خود می‌بیند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :