موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بین الملل

a/40609 :کد

0

اولاند وضعیت فوق العاده اقتصادی در فرانسه اعلام کرد

  دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ — ۱۵:۲۷
تعداد بازدید : ۳۷۲   
 تحلیل ایران -اولاند وضعیت فوق العاده اقتصادی در فرانسه اعلام کرد

رئیس جمهور فرانسه ضمن اعلام وضعیت فوق العاده اقتصادی تاکید کرد: اکنون زمان آن فرارسیده است تا الگوی اقتصادی و اجتماعی فرانسه را باز تعریف کنیم.

رئیس جمهور فرانسه ضمن اعلام وضعیت فوق العاده اقتصادی تاکید کرد: اکنون زمان آن فرارسیده است تا الگوی اقتصادی و اجتماعی فرانسه را باز تعریف کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از آسوشیتدپرس، فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه وضعیت فوق العاده اقتصادی اعلام کرده و خواستار بازتعریف الگوی اقتصادی و اجتماعی این کشور شده است.

 

اولاند امروز دوشنبه در سخنرانی سالیانه خود برای صاحبان کسب و کار، یک سری تدابیر اقتصادی را پیشنهاد داده است تا رشد اقتصادی فرانسه را رونق داده و بیکاری مزمن را کاهش دهد.

 

اقتصاد فرانسه اکنون برای مدت زمان طولانی است که با رکود روبرو شده است. اولاند تاکید کرده است که نمی خواهد 35 ساعت کار در هفته را زیر سئوال ببرد. وی همچنین به دنبال هیچ گونه قدرت فوق العاده و اضطراری برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی این کشور نیست.

 

اولاند بر ضرورت به روز رسانی الگوی کسب و کار نیروی کارپسند در یک اقتصاد آنلاین که به طور فزاینده ای در حال جهانی شدن است، تاکید کرده است.

 

این اقدامات شامل تسهیل شرایط استخدام نیروی کار است تا شرکتهای بیشتری برای به کار گیری نیروی کار تشویق شوند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :