موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آلودگی هوا

a/40678 :کد

0

هوای پایتخت ناسالم برای گروه‌های حساس

  دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ — ۲۱:۵۱
تعداد بازدید : ۳۷۰   
 تحلیل ایران -هوای پایتخت ناسالم برای گروه‌های حساس

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: هوای تهران با شاخص کیفی ۱۱۸ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: هوای تهران با شاخص کیفی 118 در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.


به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست در خصوص کیفیت هوای امروز (دوشنبه) پایتخت اظهار داشت: بر اساس داده‌های به دست آمده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای پایتخت، میانگین ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون به میزان 118 در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.
 
وی تاکید کرد: سالمندان، کودکان و بیماران ریوی، تنفسی و قلبی از حضور و انجام فعالیت‌های بدنی در فضای آزاد و سایر شهروندان از تردد با وسیله نقلیه شخصی خود برای سفرهای غیر ضروری و فواصل کوتاه خودداری کنند.
 
معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در خصوص بالاترین و کمترین شاخص کیفی ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای تهران گفت: ایستگاه‌ صدر در منطقه 3 با شاخص کیفی 127 ناسالم ترین ایستگاه برای گروه‌های حساس جامعه و ایستگاه‌ شریف در منطقه 2 با شاخص کیفی 70 سالم ترین نقطه تهران هستند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :