موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/40766 :کد

0

دولت انگلیس مردم را به ماندن در اتحادیه اروپا ترغیب می کند

  ﺳﻪشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ — ۰۶:۲۱
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -دولت انگلیس مردم را به ماندن در اتحادیه اروپا ترغیب می کند

دولت انگلیس در حالی که طبق نظرسنجی ها بیشتر مردم این کشور خواستار جدایی از اتحادیه اروپا هستند، درصدد تغییر این نگرش است.

دولت انگلیس در حالی که طبق نظرسنجی ها بیشتر مردم این کشور خواستار جدایی از اتحادیه اروپا هستند، درصدد تغییر این نگرش است.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت انگلیس میلیون ها نسخه از بروشورهای تبلیغاتی برای تشویق و ترغیب مردم انگلیس برای رای به ماندن در جمع کشورهای اتحادیه اروپا در بین شهروندان این کشور توزیع کرده است.


بر اساس منابع آگاه، دولت انگلیس حدود ۱۰ میلیون بروشور برای جلب نظر مردم این کشور برای رای به ماندن این کشور در جمع کشورهای عضو اتحادیه اروپا چاپ کرده است. در این بروشورها سعی شده است تمام مزایای ماندن در جمع کشورهای اتحادیه اروپا توضیح داده شود.


بر اساس اطلاعات موجود بیشتر مردم انگلیس خواستار جدایی این کشور از اتحادیه اروپا هستند و به خاطر این موضوع دولت انگلیس با وجود سیاستهای چند ماه اخیر خود درصدد تغییر این نگرش است.

یکی از عمده ترین تبلیغات چاپ شده بر روی بروشورها افزایش فرصت های شغلی با وجود عضویت در اتحادیه اروپا اعلام شده است.


دیوید کامرون ماه گذشته خطاب به مقامات اتحادیه اروپا ماندن این کشور را در جمع کشورهای اتحادیه اروپا را به اصلاحات ساختاری در قوانین این اتحادیه مشروط کرده بود.

قرار است اواخر سال ۲۰۱۷ مردم انگلیس طی همه پرسی برای ماندن یا ترک اتحادیه اروپا تصمیم گیری کنند. بر اساس نظرسنجی های اخیر ۵۳ درصد از مردم انگلیس خواستار ترک اتحادیه اروپا هستند.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :