موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/40856 :کد

0

برخورد زیدان با خامس به خاطر خودداری از شرکت در تمرینات رئال

  ﺳﻪشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -برخورد زیدان با خامس به خاطر خودداری از شرکت در تمرینات رئال

یکی از رسانه‌های اسپانیا مدعی شده است که هافبک کلمبیایی رئال مادرید از نیمکت‌نشین شدنش در این تیم ناراضی است و این نارضایتی را به سرمربی جدید تیمش نشان داده است.

یکی از رسانه‌های اسپانیا مدعی شده است که هافبک کلمبیایی رئال مادرید از نیمکت‌نشین شدنش در این تیم ناراضی است و این نارضایتی را به سرمربی جدید تیمش نشان داده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، شبکه «سگزتا»ی اسپانیا با انتشار عکس‌هایی از زین‌الدین زیدان، لحظه‌ای را به تصویر کشیده است که سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها از خامس رودریگس و سرپیچی او از دستورات برای حضور در تمرینات رئال مادرید عصبانی شده است.

 

زیدان از زمان آغاز به کارش به عنوان جانشین بنیتس، ایسکو را به خامس برای بازی در میانه میدان ترجیح داده است که به نظر می‌رسد این موضوع به مذاق هافبک کلمبیایی پیشین موناکو خوش نیامده و او با عدم حضورش در تمرینات بازیکنان ذخیره پیش از بازی رئال - خیخون، سعی بر آن داشته است که نارضایتی خود را نشان دهد، اما بعد از آنکه زیدان شخصاً با او برخورد کرد، مجبور شد که در تمرینات شرکت کند. این اولین نشانه از بروز اختلاف میان خامس و زیدان بود.

 

دومین مورد از ابراز نارضایتی خامس از وضعیتش در رئال در جریان بازی یکشنبه شب

 

کهکشانی‌ها برابر خیخون بود. در دقیقه 41 این بازی پس از مصدومیت گرث بیل، زیدان به خسه و خامس دستور داد که خود را گرم کنند، اما هافبک کلمبیایی با تعلل بسیار و اکراه این کار را انجام داد. هر دو بازیکن در فاصله بین دو نیمه به گرم کردن خود ادامه دادند، اما زیدان در نهایت خسه را برای رفتن به میدان انتخاب کرد و آن زمان بود که خامس دست از گرم کردن کشید و به نیمکت برگشت.

 

چند لحظه بعد زیدان چندین بار اطراف خود را نگاه کرد، اما خامس را ندید. او که انتظار نداشت خامس سرخود دست از گرم کردن بکشد، زمانی که این هافبک کلمبیایی را روی نیمکت دید از او دلیل بازگشتش به نیمکت را پرسید و به وی دستور داد که دوباره به کنار زمین برود و به گرم کردن خود ادامه دهد. زیدان در حالی که دستانش را تکان می‌داد به خامس گفت: برو و گرم کن!

 

خامس در نهایت در دقیقه 59 به جای ایسکو به میدان رفت و در مدت زمان حضورش در میدان، 74 درصد از پاس‌هایش سالم بود، شش بار توپ را لو داد و سهواً ضربه‌ای به زانوی هم‌تیمی‌اش کریم بنزما زد که باعث مصدوم شدن و خروج او از میدان شد. با این شرایط به نظر می‌رسد که روابط میان خامس و زیدان چندان تعریفی ندارد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :