موضوعات ‌مرتبط: سیاسی نظامی

a/40966 :کد

0

صنایع نظامی ایران در دوران جنگ و تحریم پیشرفت کرد

  چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ — ۰۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۰۶۷   
 تحلیل ایران -صنایع نظامی ایران در دوران جنگ و تحریم پیشرفت کرد

معاون دستیار فرماندهی کل قوا گفت: صنایع نظامی ایران در کوران دفاع مقدس و تحریم‌ها به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرد.

 

معاون دستیار فرماندهی کل قوا گفت: صنایع نظامی ایران در کوران دفاع مقدس و تحریم‌ها به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی شمشیری شامگاه سه‌شنبه در همایش گرامیداشت روز حماسه و ایثار شهرستان لنجان با تأکید بر توان داخلی ایران اظهار کرد: عزت امروز ما به خاطر ایستادگی و شجاعت شهدا در هشت سال دفاع مقدس است.

 

معاون دستیار فرماندهی کل قوا با اشاره به تحولات در منطقه افزود: بیداری اسلامی در منطقه برگرفته از مکتب عاشورایی امام حسین(ع) و نیز الگو قرار دادن انقلاب اسلامی ایران است.

 

سردار شمشیری ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) بیداری اسلامی در منطقه را از مدت‌ها قبل پیش‌بینی کرده بودند و معتقد بودند که انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس ما آغازگر یک مقاومت اساسی در منطقه خواهد بود.

 

وی با توجه به اهمیت گفتمان انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: عملیاتی شدن گفتمان انقلاب سبب شده تا امروزه بسیاری از قدرت‌های جهانی در یک‌طرف و ایران اسلامی در طرف دیگر معادلات سیاسی قرار گیرند.

 

سردار شمشیری با اشاره به فرمایشات حضرت امام(ره) گفت: رشادت‌های مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس به همه جهانیان ثابت کرد که سال‌های سال می‌توان بدون اتکا به ابرقدرت‌ها در برابر استکبار جهانی مبارزه کرد. حتی صنایع نظامی ایران در کوران دفاع مقدس و تحریم‌ها به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرد.

 

وی حضور مردم در انتخابات را بیعت با نظام و رهبری دانست و تصریح کرد: مردم فهیم و ولایتمدار ما بار دیگر با حضور پرشکوه خود در انتخابات حماسه دیگری رقم خواهند زد.

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :