موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/40983 :کد

0

شهرک سازی در کرانه باختری باید متوقف شود

  چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ — ۰۳:۰۹
تعداد بازدید : ۶۴۵   
 تحلیل ایران -شهرک سازی در کرانه باختری باید متوقف شود

سازمان دیده بان حقوق بشر اعلام کرد که فعالیت شرکتهایی که در زمینه شهرک سازی در کرانه باختری فعالیت می کنند باید متوقف شود.

سازمان دیده بان حقوق بشر اعلام کرد که فعالیت شرکتهایی که در زمینه شهرک سازی در کرانه باختری فعالیت می کنند باید متوقف شود.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه العهد، سازمان دیده بان حقوق بشر تاکید کرد که فعالیت شرکت های فعال در زمینه شهرک سازی در کرانه باختری باید متوقف شود. این سازمان تصریح کرد که شهرک های صهیونیستی در موارد متعددی ناقض قوانین بین المللی و حقوق فلسطینی ها هستند.


دیده بان حقوق بشر اعلام کرد: چگونه ممکن است فعالیت های تجاری در شهرک ها به نقض حقوق فلسطینی ها توسط اسرائیل کمک کند و شرکت های فعال در شهرک ها توسعه و گسترش آنها را تسهیل کنند. این شرکت ها در مصادره غیرقانونی اراضی و دیگر منابع فلسطینی توسط مقامات اسرائیلی سهیم هستند.


این سازمان با انتقاد از شرکت های خارجی مرتبط با شهرک سازی در کرانه باختری بویژه در بخش های سیمان و ساختمان سازی که از اقدام رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها در تمام زمینه ها حمایت می کنند، تاکید کرد: اسرائیل به منظور تشویق توسعه شهرک ها، برای شهرک نشینان و شرکت های شهرک سازی زمین، آب و زیرساخت فراهم نموده و مشوق های مالی در اختیار آنها قرار می دهد.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :