موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تحولات منطقه

a/41056 :کد

0

انهدام مواضع داعش در غرب سامراء توسط پهپاد عراقی

  چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ — ۰۹:۰۹
تعداد بازدید : ۳۰۱   
 تحلیل ایران -انهدام مواضع داعش در غرب سامراء توسط پهپاد عراقی

صبح امروز مواضع گروه تروریستی تکفیری داعش هدف حملات هوایی نیروی هوایی عراق قرار گرفت و تلفات و خساراتی به تروریستها وارد امد.

در ادامه عملیات نظامی نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق برای پاکسازی مناطق حاشیه غربی شهر مقدس سامرا، صبح امروز مواضع گروه تروریستی تکفیری داعش هدف حملات هوایی نیروی هوایی عراق قرار گرفت و تلفات و خساراتی به تروریستها وارد امد.
 

به گزارش تحلیل ایران - در ادامه عملیات نظامی نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق برای پاکسازی مناطق حاشیه غربی شهر مقدس سامرا، صبح امروز مواضع گروه تروریستی تکفیری داعش هدف حملات هوایی نیروی هوایی عراق قرار گرفت و تلفات و خساراتی به تروریستها وارد امد. بنابر این گزارش، در این حملات پهپادهای شناسایی رزمی نیروی هوایی عراق پس از شناسایی مواضع و استحکامات داعش اقدام به بمباران دقیق آنها کرده اند.

 
 
در این حمله چند مرکز استقرار، خودروهای ترابری و دو خودروی انتحاری آماده انفجار داعش منهدم شد. نبردها در محور غربی شهر سامرا در پی حملات گسترده نیروهای داعش میان تروریستها و نیروهای مدافع حرم امامین عسگریین (ع) آغاز شده که طی آن تلفات و خسارات سنگینی به سازمان رزم و تسلیحاتی داعش وارد امده است. پهپادهای بکار گیری شده در حملات صبح امروز، ساحت کشور چین بوده و مسلح به حداقل 4 موشک هوا به زمین لیزری می باشد که شش ماه پیش از چین خریداری و وارد سازمان رزم ارتش عراق شده است.
 منبع : مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :