موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/41121 :کد

0

بهره‎گیری از ظرفیت بخش خصوصی در عرصه‎های مختلف ضروری است

  چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -بهره‎گیری از ظرفیت بخش خصوصی در عرصه‎های مختلف ضروری است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بار در عرصه‎های مختلف از دوش دولت برداشته شود، گفت: از ظرفیت بخش خصوصی در عرصه‎های مختلف باید استفاده شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بار در عرصه‎های مختلف از دوش دولت برداشته شود، گفت: از ظرفیت بخش خصوصی در عرصه‎های مختلف باید استفاده شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی لاریجانی در دیدار با رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: در کشور بخش دیوانی و دولتی بسیار حجیم است و باید به این موضوع به طور جدی رسیدگی شود.

 

وی با تاکید براینکه به غیر از مراکز نظارتی، باید بقیه از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود، گفت: بخش خصوصی انگیزه کافی برای کار کردن دارد و با کار بیشتر، درآمد بیشتری هم دارد و سیستم خصوصی، پایدارتر است.

 

رئیس مجلس در ادامه توافق صدور محصولات کشاورزی به روسیه را مورد توجه قرار داد و گفت: توافقی که با روسیه انجام شده است، بسیار ارزشمند است و باید بیشتر پیگیری شود تا زمینه افزایش صادرات این محصولات فراهم شود.

 

رئیس سازمان دامپزشکی کشور نیز در ادامه این دیدار گفت: سازمان دامپزشکی سالانه 32 هزار میلیارد تومان گردش کلی حوزه دام و طیور و آبزیان کشور است.

 

مهدی خلج افزود: فعالیت 14 ماهه ای در این زمینه صورت گرفت و سازمان دامپزشکی به مفاهیم علمی خوبی دست پیدا کرد و اکنون استانداردهای ما برای روسیه نیز پذیرفته شده است.

 

وی ادامه داد: تلاش ما بر این است که از تمام ظرفیت های کشور برای تولید محصولات کشاورزی استفاده شود و علی رغم شرایط خشکسالی، برای این کار تلاش زیادی صورت گرفته است.

 

تاکید رئیس مجلس بر تامین برق مورد نیاز شهرک‌های صنعتی قم

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه دیدارهای خود با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم نیز دیدار و بر رفع نیاز واحدهای صنعتی استان قم تاکید کرد.

 

علی لاریجانی گفت: در گذشته پیگیری در خصوص برطرف کردن مشکلات برق شهرک‎های صنعتی صورت گرفته که در آینده نیز این اقدامات بصورت جدی‎تری پیگیری خواهد شد.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :