موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/41134 :کد

0

دولت مراقب بدعهدی آمریکا و غرب باشد

  چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۳:۵۵
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -دولت مراقب بدعهدی آمریکا و غرب باشد

آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به اجرای برجام از دولتمردان خواست مراقب بدعهدی آمریکایی‎ها و طرف‎های مقابل باشند.

آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به اجرای برجام از دولتمردان خواست مراقب بدعهدی آمریکایی‎ها و طرف‎های مقابل باشند.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا، این مرجع تقلید در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به اجرای برجام بر ضرورت هوشیاری و مراقبت همه جانبه مسئولان نسبت به رفتارهای آمریکایی و نقض عهد آنها و طرف‌های مقابل تاکید کرد.

 

آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: در ماجرای برجام همان گونه که رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند، باید مسؤولان هوشیار و آگاه باشند.

 

وی اضافه کرد: در روزهای اخیر اتفاقاتی افتاد و آمریکایی‎ها نشان دادند که به بهانه‎های مختلف به دنبال عهد شکنی و نقض پیمان هستند.

 

این مرجع تقلید افزود: آمریکایی ها احتمالا طی روزها و هفته های آینده مباحث دیگری همچون حقوق بشر را مطرح خواهند کرد؛ به همین دلیل مسؤولان ما باید بیش از گذشته هوشیار باشند و دقت کنند تا خدایی ناکرده حقوق ملت تضییع نشود.

 

آیت الله نوری همدانی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم حفظ و تقویت بیش از پبش وحدت در کشور، اظهار کرد: امروز، روزی است که همه باید با حفظ وحدت و همدلی و انسجام داخلی برای تعالی کشور بکوشند.

 

وی به مسائل انتخاباتی اشاره و با توصیه همگان به رعایت قانون خاطرنشان کرد: همه باید در تمامی مراحل انتخابات تابع قانون باشند و قانون را فصل الخطاب بدانند.

 

آیت الله نوری همدانی حضور گسترده مردم در انتخابات را مهم ارزیابی و تاکید کرد: همه باید حضوری پر رنگ و گسترده در انتخابات داشته باشیم و وحدت و همدلی خود را به جهانیان نشان دهیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با استناد به آیات قرآن کریم، خود بزرگ بینی، تحقیر ملت‎های دیگر، چپاول دارایی‎ها و منابع دیگر کشورها و نقض حقوق بشر را از جمله شاخصه‎های مستکبران ذکر و آمریکا را مصداق اتم استکبار توصیف کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :