موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بهداشت و درمان

a/41190 :کد

0

حضور نمایندگان دارویی شرکت‌های فرانسوی در هلال احمر

  چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۹:۲۷
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -حضور نمایندگان دارویی شرکت‌های فرانسوی در هلال احمر

نمایندگان دارویی ۲۰ شرکت فرانسوی با حضور در ایران از دستاوردهای دارویی و تجهیزات پزشکی هلال احمر بازدید کردند و صحبت‌های مقدماتی را برای انعقاد تفاهم‌نامه‌های بزرگ همکاری انجام دادند.

نمایندگان دارویی 20 شرکت فرانسوی با حضور در ایران از دستاوردهای دارویی و تجهیزات پزشکی هلال احمر بازدید کردند و صحبت‌های مقدماتی را برای انعقاد تفاهم‌نامه‌های بزرگ همکاری انجام دادند.


به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، عصر امروز نمایندگان حدود 20 شرکت دارویی فرانسوی در مجموعه‌ هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران حضور یافتند تا از دستاوردهای سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر و شرکت‌های دارویی زیرمجموعه ایران بازدید کنند.


پیرساوارت مدیر امور بین‌الملل شرکت داروسازی «لیم» فرانسه یکی از این افراد بود که در مورد بازدید خود گفت: بعد از اجرای برجام توانستیم اولین دیدارمان را از ایران انجام دهیم.


وی گفت: فرانسه و ایران از سالهای قبل رابطه خوبی داشتند اما به خاطر تحریم‌ها این رابطه کم شده بود. اکنون درهای جدیدی به روی دو کشور باز شده است.


ساوارت تأکید کرد: ایران از نظر تولید دارو و تجهیزات پزشکی در سطح خوبی قرار دارد و هفته آینده نیز افرادی از وزارت بهداشت ایران در پاریس حاضر می‌شوند تا مذاکراتی در مورد نحوه همکاری‌ها با شرکت‌های دارویی و تجهیزات فرانسوی داشته باشند.


وی با بیان اینکه از مسئولان هلال احمر نیز دعوت شده تا در ماه اکتبر به فرانسه سفر کنند، گفت: امیدواریم که از درهای گشوده شده به روی دو کشور نهایت استفاده را هر دو طرف ببرند.


در ادامه این برنامه فلاح مدیر اجرایی و پشتیبانی سازمان تدارکات پزشکی نیز گفت: صحبت‌هایی در خصوص نحوه تولید و توزیع دارو با دوستان فرانسوی داشتیم که البته به تفاهم‌نامه‌ای ختم نشد.


وی تأکید کرد: فضای جدیدی ایجاد شده و در آینده تماس‌های بیشتری میان دو طرف برقرار می‌شود و در مورد جزئیات تفاهم‌نامه‌ها صحبت خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :