موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سینما و تئاتر

a/41214 :کد

0

پاسخ کارگردان مستند «فاجعه منا» به برخی حاشیه‌ها

  چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۱
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -پاسخ کارگردان مستند «فاجعه منا» به برخی حاشیه‌ها

کارگردان مستند «تنگی نفس» که درباره‌ی فاجعه منا ساخته شده است،تاکید کرد: عدم حضور بعضی از خانواده‌های جانباختگان "منا" در فیلم در ارتباط با ساختار فیلم می‌باشد.

کارگردان مستند «تنگی نفس» که درباره‌ی فاجعه منا ساخته شده است،تاکید کرد: عدم حضور بعضی از خانواده‌های جانباختگان "منا" در فیلم در ارتباط با ساختار فیلم می‌باشد که لازمه‌ی یک اثر هنری و چگونگی شکل‌گیری آن می‌باشد.


فرود عوض‌پور در پی رونمایی مستندش که چند روز قبل در ایوان شمس انجام شد و در آن مراسم یکی از اعضاء خانواده‌های جانباختگان "منا" اعتراضی مبنی بر عدم حضورشان در این مستند داشتند، توضیحات دوباره‌ی‌ای داد که متن این توضیحات در اختیار ایسنا قرار گرفته است:


«با توجه به فعالیت‌های بی‌دریغ و دلسوزانه‌ی روابط عمومی این پروژه جناب آقای محمد رضا جعفری چمازکتی که در تمام طول فیلم نمی‌توان انکار نمود. از این رو اعلام می‌دارم که اعتراض این خانواده محترم به هیچ عنوان به روابط عمومی اثر و شخص ایشان نبوده است.


و عدم حضور بعضی از خانواده‌های جانباختگان منا در فیلم در ارتباط با ساختار فیلم می‌باشد که لازمه‌ی یک اثر هنری و چگونگی شکل‌گیری آن می‌باشد.


و با این همه اینجانب فیلم مستند «تنگی نفس» را مرتبط با تمامی خانواده‌های هم وطن که در فاجعه منا عزیزی را از دست داده‌اند، می‌دانم.

امید است که مورد قبول این عزیزان قرار گیرد.»

منبع: ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :