موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/41365 :کد

0

مقایسه آمار شش عنصر هجومی رئال و بارسا

  پنجشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -مقایسه آمار شش عنصر هجومی رئال و بارسا

مثلث های هجومی رئال مادرید و بارسلونا در این فصل عملکرد درخشانی داشته اند .

 

مثلث های هجومی رئال مادرید و بارسلونا در این فصل عملکرد درخشانی داشته اند .

 

به گزارش تحلیل ایران، مثلث هجومی بارسا فصل را بهتر شروع کرد اما رئالی ها هم به مرور اوج گرفتند . در حال حاضر در لالیگا بیل ، بنزما و رونالدو روی هم ۴۵ گل زده اند و مسی ، نیمار و سوارز روی هم ۴۴ گل . آمار این شش مهاجم در این فصل در تیم های باشگاهی شان را با هم مرور می کنیم.

لوئیز سوارز، ۲۹ گل در ۲۹ بازی
آقای گل لالیگا با ۱۸ گل در ۱۸ بازی آمار خوبی در این فصل داشته است. او در دو بازی جام جهانی باشگاه ها پنج گل زد. بهترین میانگین را در خط حمله بارسا دارد.

رونالدو: ۲۷ گل در ۲۶ بازی
این بازیکن میانگین ۱،۰۳ گل در هر بازی را دارد. در لیگ قهرمانان با یازده گل رکورد تاریخ مرحله گروهی را شکست. در لالیگا کمی افت کرده و در شمار زیادی از بازیها گل نزده است.

بنزما : ۲۰ گل در ۱۹ بازی
این بازیکن که حواشی زیادی در خارج از زمین فوتبال در هفته های اخیر تجربه کرده میانگین ۱،۰۵ گل در هر بازی دارد. او هر ۶۷ دقیقه یک گل زده.

نیمار : ۱۹ گل در ۲۴ بازی
بازیکن برزیلی امسال بهترین آمار شخصی خود را داشت. در مقابل رایو در هفته هشتم چهار گل زد. میانگین او ۰،۷۹ گل در هر بازی است.

مسی : ۱۹ گل در ۲۳ بازی
مصدومیت دو ماهه او باعث افت آمارش شد اما با این وجود بازگشت خبوی داشت و در چهار هفته اخیر چهار گل زده است. میانگینش در این فصل ۰،۸۲ گل در هر بازی است.

بیل: ۱۳ گل در ۱۷ بازی
بهترین سرزن لیگهای معتبر با هفت گل است. او در پنج بازی اخیرش چهار گل زده بود اما به علت مصدومیت باید سه هفته از میادین درو باشد. میانگین او ۰،۷۶ گل در هر بازی است.
منبع: تابناک

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :