موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/41442 :کد

0

استقرار توپخانه سنگین ارتش رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه

  پنجشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۱۰۷   
 تحلیل ایران -استقرار توپخانه سنگین ارتش رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه

رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم برای نخستین بار از زمان پایان یافتن جنگ غزه، توپخانه سنگین خود را در شمال نوار غزه مستقر کرد.

رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم برای نخستین بار از زمان پایان یافتن جنگ غزه، توپخانه سنگین خود را در شمال نوار غزه مستقر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت با اشاره به استقرار توپخانه سنگین ارتش رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه نوشت که استقرار توپخانه ارتش یک هفته پس از تیراندازی نظامیان ارتش به سمت فلسطینیانی که بمب دست ساز در شمال نوار غزه کار گذاشته شده بودند، صورت گرفت.

 

چندین تانک و توپخانه ارتش در امتداد مرز شمال نوار غزه با هدف واکنش سریع به هرگونه تیراندازی به سمت فلسطینیان استقرار یافتند.

 

این روزنامه افزود که تانک‌های اسرائیلی در نزدیکی مرز غزه مستقر شدند و این تانک‌ها می توانند در صورت نیاز و هر زمان که بخواهند به سمت اراضی نوار غزه توپ شلیک کنند.

 

در جریان جنگ غزه نیز ارتش رژیم صهیونیستی از توپخانه سنگین استفاده کرد.

 

استقرار توپخانه سنگین ارتش رژیم صهیونیستی در حالی است که چهارشنبه گذشته نیز یک فروند هواپیمای شناسایی این رژیم یک گروه از فلسطینیان را در شمال نوار غزه هدف قرار داد که طی آن یک نفر شهید و سه نفر دیگر نیز زخمی شدند.

 

رژیم صهیونیستی مدعی شد که این گروه در حال کار گذاشتن بمب دست ساز در شمال نوار غزه بودند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :