موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/41540 :کد

0

استقبال از فیلم «محمد (ص) » در عراق

  پنجشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۲:۵۳
تعداد بازدید : ۲۸۳   
 تحلیل ایران -استقبال از فیلم «محمد (ص) » در عراق

مدیرعامل شرکت سینمایی نور تابان از استقبال فیلم سینمایی«محمد رسول الله(ص)» در عراق و اکران آن در ایام جشنواره فیلم فجر خبر داد.

مدیرعامل شرکت سینمایی نور تابان از استقبال فیلم سینمایی«محمد رسول الله(ص)» در عراق و اکران آن در ایام جشنواره فیلم فجر خبر داد.
 
به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محمدرضا صابری در مصاحبه اختصاصی  درباره نحوه استقبال مردم عراق از فیلم محمد رسول الله (ص) گفت: استقبال بی نظیری از  نخستین اکران این فیلم در عراق به عمل آمد و در بین نمایش فیلم گاهی می دیدم که اشک از چشمان مردم و مسئولان عراقی جاری می شد.

وی افزود: به خاطر استقبالی که در اکران اول دیدیم تلاشمان را می کنیم که هر چه زود تر اکران این فیلم را در لبنان و عراق آغاز کنیم.
 
صابری درباره نمایش فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در ایام جشنواره فیلم فجر گفت: ما در سینما آفریقا به جای نمایش فیلم های جشنواره فجر محمد رسول الله (ص) را نمایش می دهیم. 
 
وی افزود:اینکه سینما آفریقا در ایام جشنواره فیلم فجر؛ فیلم های این جشنواره را نمایش ندهد اتفاق طبیعی است.

صابری ادامه داد: مگر سینما قدس سینمای جشنواره است که آفریقا باشد؟، در ایام جشنواره فیلم فجر، سینما آفریقا فیلم محمد رسول الله (ص) را نمایش می دهد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :