موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/41641 :کد

0

روحانیون مانع از نفوذ جریانهای استکباری در جامعه شوند

  جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۲۶
تعداد بازدید : ۲۷۵   
 تحلیل ایران -روحانیون مانع از نفوذ جریانهای استکباری در جامعه شوند

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی گفت: در شرایط حساس پسابرجام روحانیان باید با حرکت در مسیر رهبری مانع از نفوذ جریانهای استکباری در جامعه شوند.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی گفت: در شرایط حساس پسابرجام روحانیان باید با حرکت در مسیر رهبری مانع از نفوذ جریانهای استکباری در جامعه شوند.

 

به گزارش  تحلیل ایران ، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی روز پنجشنبه در گردهمایی ائمه جماعات و مسئولان امور فرهنگی و دینی شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور در مشهد افزود: ائمه جماعات و روحانیون در سراسر کشور باید با تدبیر و آگاهی مانع از ورود جریان های نفوذی به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی شوند.
 
وی با بیان اینکه فتنه 88 هشداری برای سیاستمداران و روحانیت در جامعه بود، گفت: اگر مردم در این جریان به صحنه نیامده بودند انقلاب اسلامی ربوده می شد لذا در این شرایط حساس نیز باید از ورود نفوذی ها به جریان انتخابات جلوگیری کرد.
 
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی ادامه داد: برای ممانعت از بروز این خسارت کسانی که استقلال و امنیت کشور را دوست دارند باید خیمه عمود استقلال را حفظ کنند لذا روحانیت در جامعه باید با بی طرفی و با بینش حکیمانه مردم را در جریان انتخابات به سمت راه ولایت هدایت کنند.
 
وی ادامه داد: ایجاد دعوا و جدال در شان روحانیت نیست و باید با متانت به هدایت امت اسلامی پرداخت.
 
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: هیچ سیاستمداری نمی تواند مانند جمهوری اسلامی ایران و در راس آن مقام معظم رهبری در برابر دنیای استکبار مقاومت کند و سنگر خود را در استکبارستیزی داغ نگه دارد.
 
وی با بیان اینکه انسانها باید برای رسیدن به خدا حرکت را از خود وجودیشان آغاز کنند، تصریح کرد: آنهایی که توانسته اند خود را برای رسیدن به خدا کنار بزنند ، مقربان درگاه الهی هستند.
 
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی ادامه داد: هم اکنون مشکل ما آمریکا،اسرائیل ،عربستان و وهابیت نیست، مشکل خودمان هستیم.
 
وی با بیان اینکه وجود وابسته به خدا، خود اصلی انسانهاست، افزود: انسانها باید خود وجودیشان را پیدا کنند تا از مرکب شیطان پیاده شوند.
 
وی گفت: خداوند شکور است و اگر یک قدم در راه خدا بردارید خداوند آن را 10 برابر جواب می دهد و بنده واقعی خداوند مانند پیامبر اکرم (ص) فقط برای نشان دادن خدا می کوشد و خود را هیچ کجا نشان نمی دهد.
 
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی اظهار کرد: نفس و غرایض انسان جهنم است و باید با تقوا و پرهیزگاری از جهنم نجات پیدا کرد.
 منبع :میزان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :