موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران

a/418 :کد

0

سرلشکر جعفری: راه شهید الله دادی توقف بردار نیست

  چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ — ۱۴:۵۳
تعداد بازدید : ۷۱۶   

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : نتیجه ای که امروز با شهادت شهید الله دادی و حوادث اخیر در منطقه می توان گرفت این است که راه و مسیر شهید الله دادی توقف بردار نیست و تا آزدای قدس شریف و محو شدن رژیم صهیونیستی این لکه ننگ در منطقه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار تحلیل ایران ، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز چهارشنبه در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سرتیپ پاسدار شهید محمدعلی الله دادی از مدافعین حرم حضرت زینب (سلام الله)، ملت سوریه و جغرافیای مقاومت اسلامی که در حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد ، گفت : این شهید والا مقام که در کنار دیگر برادران شهیدش با این ترکیب زیبا از امت اسلامی در مرز کشور دوست و برادرمان سوریه برای تحقق امنیت و برقراری آرامش در این کشور در تلاش بودند که این ترکیب شهادت، نشان از وحدت امت اسلامی و محقق شدن بخش عمده ای از اهداف والای انقلاب اسلامی و نوید از پیروزی قدس عزیز و محقق شدن شعارها و وعده های راستین امام راحل دارد.
سرلشکر جعفری با گرامیداشت یاد و نام تمامی شهیدان دوران دفاع مقدس، شهدای انقلاب اسلامی ، بویژه سردار سرتیپ پاسدار شهید حاج محمد علی الله دادی، شهید جهاد مغنیه و برادران همرزمشان از حزب الله گفت: خدا را سپاسگزاریم که ما هم در مسیر شهیدان و در راستای تحقق اهداف والای آنان و امام شهیدان تلاش می کنیم و به دنبال پیمودن راه شهدا هستیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این ترکیب مقدس و زیبا بیانگر وحدت امت اسلامی است و امیدواریم هر چه سریعتر به آن وعده های الهی که قرآن، خدای متعال و امام راحل به ما دادند، برسیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شهید الله دادی همیشه به دنبال شهادت بود و یک عمر خدمت خود را در سپاه پاسداران در جبهه های دفاع مقدس و پس از آن در عرصه های پاسداری از انقلاب اسلامی در استان های مختلف کشور سپری کرد.
سرلشگر جعفری گفت: این سردار رشید سپاه اسلام در سال های آخر جنگ و دفاع مقدس به عنوان فرمانده یکی از تیپ های لشگر 41 ثارالله و بعد از آن به عنوان فرمانده تیپ الغدیر استان یزد، فرمانده سپاه استان یزد خدمت کرد و در رابطه با تحقق اهداف انقلاب اسلامی در داخل کشور و برقراری امنیت و دفاع از خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران و عزت سرزمینمان در عرصه های مختلف به خدمت پرداخت.
فرمانده کل سپاه افزود: شهید محمد علی الله دادی در اواخر خدمت به جای آنکه به دنبال بازنشستگی و استراحت باشد به دنبال پیدا کردن راهی برای شهادت و جهاد در راه خدا بود و با پیشنهادی که از طرف نیروی قدس سپاه پاسداران به وی شد با استقبالی بی نظیر به سمت منطقه لبنان و سوریه شتافت.
سرلشکر جعفری گفت: این شهید بزرگوار که از اخلاق و روحیات پاسداری مثال زدنی برخوردار بود الگویی برای همه ما پاسداران است که بدانیم سرانجام پاسداری صادقانه و ادعای ایمان صادقانه در راه خدای متعال شهادت است وخوشا به حال شهیدان سردار تقوی و سردارا الله دادی و همه شهیدان پاسدار و بسیجی از ایرانی و غیر ایرانی که در این مقطع حساس از انقلاب اسلامی با گذشتن از جان خود به دنبال تحقق اهداف والا و آرمان های نظام اسلامی هستند.
فرمانده کل سپاه پاسداران در این مراسم یادآور شد: آنچه که امروز با این شهادت ها و با این حوادث ما می توانیم پیام بگیریم و این پیام را به دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی منتقل کنیم این است که این راه و این مسیر توقف بردار نیست و به یاری خداوند متعال این راه و مسیر تا آزادی قدس شریف و محو شدن رژیم صهیونیستی- این لکه ننگین در منطقه مسلمان نشین- ادامه خواهد داشت.
سرلشکر جعفری اضافه کرد: شهید سردار سرتیپ پاسدار حاج محمدعلی الله دادی که برای جهاد ، هجرت و این راه را انتخاب کرد خداوند نیز اجر و پادشاه یک عمر مبارزه و جهادش را به وی عنایت کرد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهیدان جایگاه والایی نزد خداوند دارند، افزود: آنان چون در ادعای ایمانشان صادق هستند و با جهاد در راه خدا و تلاش برای محقق شدن اهداف والای اسلام عزیز جانفشانی می کنند خداوند متعال اجر و پاداش شهادت را که بالاترین درجه جهاد، عرفان و آرزوی بزرگ اولیا الله است به آنان عنایت می کند.
سرلشکر جعفری گفت: خوش به حال شهیدان و آنچه که ما باید از آنان درس بگیریم این است که لحظه ای در این مسیر پرخطر - مسیری که احتیاج به جهادی خالصانه برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی دارد - کوتاهی نکنیم و درسی که از آنان می گیریم این است که ما هم مانند آنها و متناسب با توانمندی و استعداد و مسوولیتی که داریم جهادگونه به دنبال آنان باشیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان افزود: خدا را سپاسگزاریم که امروز به برکت خون شهیدان امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی به بهترین کیفیت برقرار است و مرزهای کشور از امنیتی کامل برخوردار بوده و انقلاب اسلامی خارج از مرزهای جغرافیایی ایران با سرعت در حال پیشروی و فتح سنگرهای مختلف و تحقق اهداف و آرمان های امام راحل و شهیدان است.

ا.ا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :