موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/42191 :کد

0

اراده خوبی بین اصولگرایان برای تحقق ائتلاف وجود دارد

  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۶:۲۴
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -اراده خوبی بین اصولگرایان برای تحقق ائتلاف وجود دارد

قائم مقام جبهه پایداری گفت: اراده خوبی در بین گروه‌ها، احزاب و شخصیت‌های اصولگرا برای تحقق ائتلاف اصولگرایان وجود دارد .

قائم مقام جبهه پایداری گفت: اراده خوبی در بین گروه‌ها، احزاب و شخصیت‌های اصولگرا برای تحقق ائتلاف اصولگرایان وجود دارد و این موضوع نشان دهنده آن است که انشاء الله به صورت مناسب و مطلوب وحدت تحقق پیدا کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ،صادق محصولی قائم‌مقام جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با اشاره به روند وحدت اصولگرایان، اظهار داشت: روز به روز که جلو می رویم روند ائتلاف خوب پیش می‌رود و اراده خوبی در بین گروه‌ها، احزاب و شخصیت‌های اصولگرا برای تحقق ائتلاف اصولگرایان وجود دارد و این موضوع نشان دهنده آن است که انشاءالله به صورت مناسب و مطلوب وحدت تحقق پیدا کرده است.

 

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که این لطف شامل احزاب، شخصیت‌ها و گروه‌های اصولگرا شده که با همدلی، صمیمیت و اراده قوی برای تشکیل مجلسی اصولگرا، ارزشی، دلسوز انقلاب، حامی محرومین و مستضعفین و همچنین خدمتگذار مردم، استکبار ستیز و ساده زیست بربیایند.


قائم‌مقام جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: جبهه پایداری نیز همچون احزاب و تشکل های دیگر جریان اصول‌گرا در این ائتلاف با اراده قوی برای رسیدن به یک وحدت حضور دارد و این حضور تا پایان ادامه خواهد داشت.

 

محصولی در پایان تاکیدکرد: همه اصولگرایان، همدل و همزبان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و حاکمیت اصول و ارزشها قدم برخواهند داشت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :