موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی هواپیمایی

a/42216 :کد

0

رشد پروازهای داخلی و بین‌المللی در آینده‌ای نزدیک

  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۴۱
تعداد بازدید : ۱۸۴   
 تحلیل ایران -رشد پروازهای داخلی و بین‌المللی در آینده‌ای نزدیک

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ظرف ۴ سال آینده رشد در پروازهای داخلی و بین‌المللی را خواهیم داشت.

 

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ظرف 4 سال آینده رشد در پروازهای داخلی و بین‌المللی را خواهیم داشت.

به گزارش تحلیل ایران، محمد خداکرمی معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ظرف 4 سال آینده رشد در پروازهای داخلی و بین المللی را خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه رشد پروازهای داخلی و بین المللی موجب می شود که از نظر نوسازی ناوگان و همچنین تنوع فروش شرکت های عرضه صنعت هواپیمایی رشد چشمگیری داشته باشد، افزود: با تحقق چنین امری ظرف 2 الی 3 سال آینده شاهد تغییرات چشمگیری در صنعت هواپیمایی کشور خواهیم بود.

وی در ادامه از تعیین نرخ بلیط در تعطیلات نوروز سخن گفت: اکثر شرکت ها برنامه نوروزی خود را درطی هفته آینده ارائه خواهند داد .

خداکرمی در ادامه تصریح کرد: نرخ خایی که شرکت هت اعلام می کنند در چهارچوب آراد سازی قیمت هاست و مطمعنن قیمت های متنوعی را می توان در خصوص قیمت بلیط ها پیش بینی کرد.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص وضعیت هوانوردی بعد از برجام گفت و یادآورشد: با اجرایی شدن برجام، تردد تجار، بازرگان و شرکت های مختلف زیاد شده و همه باعث می شود که شرکت های هواپیمایی بتوانند از این ظرفیت بیشتر استفاده کنند.

به گفته خداکرمی، در شرایط تحریم به علت اینکه توسعه ناوگان بسیار سخت بود مسافران بین المللی مجبور بودند بیشتر از کشورهای همسایه سفر کنند اما درحال حاضر شرکت ها می توانند از  

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :