موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/42295 :کد

0

ترامپ:حتی اگربه کسی تیربزنم آرای من در انتخابات، کم نمی‌شود

  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -ترامپ:حتی اگربه کسی تیربزنم آرای من در انتخابات، کم نمی‌شود

نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در تازه‌ترین اظهارنظر جنجالی خود گفت حتی اگر به کسی تیراندازی کند، میزان حمایت‌ها و آرای او در انتخابات کم نخواهد شد.

نامزد پیشتاز جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا در تازه‌ترین اظهارنظر جنجالی خود گفت حتی اگر به کسی تیراندازی کند، میزان حمایت‌ها و آرای او در انتخابات کم نخواهد شد.


 

به گزارش تحلیل ایران ، نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید حتی اگر به کسی تیراندازی کند، میزان آرای او در انتخابات کم نخواهد شد.

 

مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در آمریکا همچنان به شدت در حال پیگیری است و نامزدهای هر دو حزب برای پیروزی در رقابت‌های درون حزبی سفرهای انتخاباتی خود به اقصی نقاط آمریکا را تشدید کرده‌اند.

 

به گزارش اسپوتنیک، در همین راستا نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در جمع حامیان خود در آیووا حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

دونالد ترامپ که پیشتر هم اظهارات جنجالی و نژادپرستانه علیه اقلیت‌های نژادی و همچنین مسلمانان مطرح کرده بود، در تازه‌ترین اظهاراتش اظهاراتی عجیب و به شدت جنجالی مطرح کرد.

 

او خطاب به حاضران در نشست انتخاباتی خود گفت :«من می‌توانم در وسط خیابان پنجم قرار گرفته و به یک نفر تیراندازی کنم و این موضوع باعث نمی‌شود که من هیچ رایی را از دست بدهم. درست نمی‌گویم؟ این خارق العاده است».

 

ترامپ در حالی سخن از بی تاثیری «تیراندازی او به کسی» بر میزان آرای انتخاباتی خودش سخن گفته که بر اساس آخرین نظرسنجی سراسری در آمریکا، او با اختلاف ۱۴ درصدی همچنان پیشتاز نامزدهای جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ است.

 منبع :خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :