موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/42302 :کد

0

آمار بد رونالدو در گلزنی خارج از خانه

  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۱۶
تعداد بازدید : ۳۲۶   
 تحلیل ایران -آمار بد رونالدو در گلزنی خارج از خانه

مهاجم ر‌ئال‌ ماد‌رید در دو ماه اخیر آمار بسیار بدی در گلزنی خارج از خانه به جا گذاشته است.

مهاجم ر‌ئال‌ ماد‌رید در دو ماه اخیر آمار بسیار بدی در گلزنی خارج از خانه به جا گذاشته است.

 

به‌ گزارش ‌تحلیل ایران و به نقل از آس، آخرین باری که کریستیانو رونالدو در ورزشگاهی به جز سانتیاگو برنابئو گلزنی کرده است، به نوامبر سال 2015 برابر ایبار بازمی‌گردد. در این دیدار روی لوکاس واسکس در محوطه جریمه خطا کردند و داور نقطه پنا‌لتی‌ را نشان داد.

 

مهاجم پرتغالی در دقایق پایانی توانست از این نقطه د‌ر‌وازه‌ حریف را باز کند. او دومین گل مادرید در این به بازی را به ثمر رساند. نزدیک به دو ماه از آن تاریخ می گذرد اما رونالدو نتوانسته بیرون از برنابئو گلزنی کند. هرچند مادرید تنها دو بازی خارج از خانه برابر تیم‌های ویارئال و والنسیا داشته است اما این موضوع برای تیمی همچون رئال که پنج امتیاز با صدر فاصله دارد، به چشم می‌آید.

 

مادریدی‌ها در دیدار با ویارئال با تک گلی که در ال‌مادریگال دریافت کردند، سه امتیاز را از دست دادند. همچنین از کسب دو امتیاز برابر والنسیا، در دیداری که دو بر دو مساوی شد نیز محروم شدند. رونالدو برابر ویارئال بیشترین ضربات را به سمت دروازه حریف زد اما مقابل والنسیا، تنها دو شوت زد و هر دو به بیرون از زمین رفت.

 

در این فصل، رونالدو در بازی‌ها خارج از خانه کمتر گلزنی کرده است. مادریدهای تا اینجای فصل در لالیگا 9 بازی مهمان حریفان بودند که در همه این بازی‌ها، رونالدو تنها در سه بازی گلزنی کرده است.

 

رونالدو برابر اسپانیول پنج گل به ثمر رساند که بهترین آمار گلزنی او در این فصل است. او همچنین در دیدارهای خارج از خانه، یک گل مقابل سلتاویگو و ایبار به ثمر رساند. البته امشب همه منتظر هستند رونالدو برابر بتیس به این ناکامی و آمار ضعیف پایان دهد.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :