موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/42317 :کد

0

فرودگاه بمبئی ۴ بار تهدید به بمب گذاری شد

  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۴
تعداد بازدید : ۱۴۷   
 تحلیل ایران -فرودگاه بمبئی ۴ بار تهدید به بمب گذاری شد

مقامات فرودگاه بین المللی بمبئی اعلام کردند افراد ناشناس در تماس های تلفنی در ۲۴ ساعت گذشته ،۴ بار این فرودگاه را به بمب گذاری تهدید کردند.

مقامات فرودگاه بین المللی بمبئی اعلام کردند افراد ناشناس در تماس های تلفنی در 24 ساعت گذشته ،4 بار این فرودگاه را به بمب گذاری تهدید کردند.

 
به گزارش تحلیل ایران، پلیس و نیروهای امنیتی تاکنون موفق به شناسایی هویت افراد تهدید کننده به این فرودگاه نشده اند.

براساس گزارش پلیس ،افراد ناشناس درتماس های تلفنی در ساعت 18 روز جمعه و 3 و 20 دقیقه روز شنبه تهدید به بمب گذاری در فرودگاه کردند.

تهدید به بمب گذاری در چمدان یکی از مسافران در روز شنبه نیز باعث شد که هواپیما با 150 مسافر در فرودگاه «ناگپور» به صورت اضطراری فرود آید.

پس از فرود اضطراری این هواپیما، بار و چمدان های مسافران مورد بازرسی قرار گرفت اما پس از پیدا نشدن هیچ شی مشکوک ،هواپیما دوباره به سوی بمبئی پرواز کرد.

مقام های امنیتی فرودگاه بمبئی اعلام کردند: چهارمین تماس مشکوک در ساعت 5 و 30 دقیقه عصر روز شنبه صورت گرفت و تماس گیرنده تهدید کرد که بمبئی در دوم فوریه (13 بهمن )در فرودگاه منفجر خواهد شد.

نیروهای امنیتی هند درچند روز گذشته 15 نفر از حامیان داعش که قصد بمب گذاری درنقاط مختلف این کشور را داشتند ،بازداشت کردند.
منبع:مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :