موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/42639 :کد

0

غفوری‌فرد: اگر در فهرست اصولگرایان قرار نگیرم انصراف می‌دهم

  دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -غفوری‌فرد: اگر در فهرست اصولگرایان قرار نگیرم انصراف می‌دهم

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: اگر در فهرست اصولگرایان قرار نگیرم انصراف می‌دهم و در هیچ فهرست دیگری هم قرار نخواهم گرفت.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: اگر در فهرست اصولگرایان قرار نگیرم انصراف می‌دهم و در هیچ فهرست دیگری هم قرار نخواهم گرفت.

به گزارش تحلیل ایران ، حسن غفوری فرد، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که در انتخابات مجلس دهم از حوزه تهران ثبت نام کرده است درباره انصراف به نفع ائتلاف اصولگرایان گفت: قاعدتا وقتی یک جمع با هم فعالیت می کنند باید به تصمیمات گروهی تمکین کنند از این رو بنده اعلام می کنم اگر در فهرست اصولگرایان قرار نگیرم انصراف می دهم و در هیچ فهرست دیگری هم قرار نخواهم گرفت چرا که باید به تصمیمات و نظر جمع متعهد و به آن پایبند بود البته به شرط آنکه تصمیم گیران نظرات جمع  و نه نظر شخص و گروه خاص را اعمال کنند.

وی، انتخابات مجلس دهم را بسیار حساس خواند و افزود: در دوره های گذشته اصلاح طلبان حضوری فعال نداشتند اما در این دوره با تمام نیرو وارد صحنه شده اند و طبیعی است رقابت شکل خواهد گرفت و ما هم از آن استقبال می کنیم چون به سطح مشارکت مردم کمک می کند بنابراین با توجه به فعالیت رقیب باید اصولگرایان افرادی را در فهرست قرار دهند که رای آور و از شرایط و باید ها و نباید های اصولگرایی که توسط جامعتین منتشر شده بود برخوردار باشند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اضافه کرد: مردم در انتخابات می خواهند نمایندگان خود را انتخاب کنند به همین جهت باید افرادی در فهرست اصولگرایان حضور پیدا کنند که مردم به آنها علاقه داشته باشند و شناخته شده نیز باشند، در دوره گذشته برخی افراد در فهرست قرار گرفتند که شناخته شده نبودند و رای هم کسب نکردند.

غفوری فرد نتیجه گیری کرد: رای آوری و شناخت کامل باید از مهمترین ویژگی های گزینه های اصولگرایان باشد در انتخابات گذشته هم از سوی جبهه پایداری و هم از سوی جبهه پیروان افرادی آمدند اما از آنجا که شناخته شده نبودند در مرحله اول از انتخابات خارج شدند.
منبع: نسیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :