موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/42725 :کد

0

همیشه شاگرد شمس هستم/ فقط به سلامتی‌ام فکر می‌کنم

  دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۵۴
تعداد بازدید : ۳۰۳   
 تحلیل ایران -همیشه شاگرد شمس هستم/ فقط به سلامتی‌ام فکر می‌کنم

آقای گل فوتسال ایران که این روزها پس از عمل جراحی پایش دوران نقاهت خود را طی می‌کند می‌گوید بعد از سلامتی کامل در مورد ماندن یا رفتن از فوتسال تصمیم می‌گیرد. او درباره حسین شمس نیز گفت: من همیشه شاگرد

آقای گل فوتسال ایران که این روزها پس از عمل جراحی پایش دوران نقاهت خود را طی می‌کند می‌گوید بعد از سلامتی کامل در مورد ماندن یا رفتن از فوتسال تصمیم می‌گیرد. او درباره حسین شمس نیز گفت: من همیشه شاگرد او هستم و شمس بزرگ ماست.

 

وحید شمسایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران اظهار کرد: هرگز فراموش نمی‌کنیم اولین شخصی که من را به تیم ملی فوتسال دعوت کرد حسین شمس بود. او پای من ایستاد تا به نوعی وحید شمسایی به وجود بیاید. همیشه از او تشکر می کنم. ما اختلاف‌هایی هم با هم داریم اما هیچگاه فراموش نمی‌کنیم که شمس بزرگ ماست. او به من لطف دارد، استاد من است و من همیشه شاگرد او هستم.

 

او درباره اردوی تیم ملی فوتسال در مشهد، تصریح کرد: اینکه قبل از مسابقه‌های آسیایی به مشهد می‌رویم و از ارباب‌مان امام رضا (ع) مدد می‌طلبیم فوق‌العاده است. این باعث می‌شود که هم اردو برویم و تمرین کنیم و هم از نظر روحی شارژ شویم. من فکر می‌کنم تیم ملی اردوی خیلی خوبی را در مشهد داشته باشد. علاوه بر این قرار است تیم ملی یک بازی دوستانه هم آنجا داشته باشد که آن هم خوب است.

 

شمسایی ادامه داد: تیم تاسیسات بعد از چند سال ناکامی توانست اقتدار خود را نشان دهد حالا نوبت تیم ملی فوتسال است که ان‌شاءالله بتواند اقتدار خود را نشان دهد. اگر تیم ملی نتایج خوبی بگیرد همه باشگاه‌ها نفع می‌برند.

 

شمسایی درباره عمل جراحی پایش نیز گفت: دکتر نوروزی در زمان‌هایی که پای من آسیب دید بسیار به پایم رسیدگی کرد. قرار بود بعد از بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا پایم را عمل کنم اما 8-9 هفته پایانی دکتر ابراهیمیان پای من را دیدند و صلاح دیدند که جراحی شود. در حال حاضر زیر نظر دکتر نوروزی فیزیوتراپی انجام می‌دهم.


مربی – بازیکن تیم تاسیسات دریایی در پاسخ به اینکه وضعیت روحی‌اش چطور است، گفت: بالاخره وقتی مصدومیت پیش می‌آید آدم از اینکه نمی‌تواند تحرک داشته باشد و به تمرین‌هایش برسد ناراحت است ولی مصدومیت هم جزو زندگی ورزشی ماست. زندگی ما با ورزش دارای شرایط خاص است و باید با تمام این مصدومیت به آینده امیدوار باشیم.

 

شمسایی در مورد اینکه آیا قرار است از فوتسال خداحافظی کند یا خیر، تاکید کرد: روزی که وارد فوتسال شدم با کسی سلام و علیک نکردم که حالا بخواهم خداحافظی کنم. من اگر نخواهم بازی کنم خیلی راحت کنار می‌روم و به هیچ چیز فکر نمی‌کنم. در حال حاضر به تنها چیزی که فکر می‌کنم سلامتی‌ام است. امیدوارم با فیزیوتراپی‌هایی که انجام می‌دهم بتوانم کاملا سلامت پایم را به دست آورم و آن زمان است که درباره آینده فوتسالم تصمیم می‌گیرم. من باید از "فوتسال" تشکر کنم که وحید شمسایی به وسیله آن معروف شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :