موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/42966 :کد

0

استقلال و پدیده به تساوی رضایت دادند/ چرا توسکی بازی نکرد؟

  ﺳﻪشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۴۲
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -استقلال و پدیده به تساوی رضایت دادند/ چرا توسکی بازی نکرد؟

استقلال و پدیده مشهد در دیداری تدارکاتی به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

استقلال و پدیده مشهد در دیداری تدارکاتی به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

 

به گزارش تحلیل ایران، دیدار تدارکاتی میان دو تیم استقلال و پدیده مشهد در زمین شماره 2 آزادی برگزار شد. در این دیدار دو تیم بازی نسبتا پایاپایی را ارائه دادند و در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید. گل‌های تیم پدیده را در این دیدار معین عباسیان در دقیقه 23 و مهدی خیری در دقیقه 78 به ثمر رساند‌ند و گل‌های استقلال را هم امید ابراهیمی در دقیقه 27 از روی ضربه پنالتی و پروپئیچ در دقیقه 83 به ثمر رساندند.

 

در ترکیب اولیه تیم پدیده مجتبی روشندل، محمدرضا ناصحی، مسعود نظرزاده، احمد آل نعمه، محمدعلی مرادمند، محمدعلی فرامرزی، معین عباسیان، بهمن سالاری، اسلامی، نقدی‌زاده و مهدی خیری تشکیل دادند و 11 نفر استقلال را هم وحید طالبلو، هرائر مگویان، امین حاج محمدی، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، بهنام برزای، محسن کریمی، جابر انصاری و سجاد شهباززاده تشکیل دادند.

 

در اواخر نیمه نخست این دیدار امین حاج محمدی از استقلال با مصدومیت جزئی روبه‌رو شد و جایش را به حنیف عمران‌زاده داد، ضمن اینکه دو تیم همه بازیکنان ذخیره خود را در این دیدار به تناوب به میدان فرستادند.

 

طرفداران استقلال و پدیده در این دیدار مظلومی، مهاجری و محسن یوسفی بازیکن سابق استقلال و فعلی پدیده را مورد تشویق قرار دادند.

 

تعداد تماشاگران در این دیدار حدود 200 نفر بود.

 

توسکی هافبک مد نظر استقلالی‌ها در این دیدار به میدان نرفت. دلیل این امر نگرانی از مصدومیت او بود چرا که مدیر برنامه‌های وی معتقد بود این بازیکن به دلیل احتمال مصدومیت نباید در این دیدار به میدان برود.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :