موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی_آموزشی

a/42970 :کد

0

نتایج اولیه آزمون دکتری واحد بین المللی دانشگاه آزاداعلام شد

  ﺳﻪشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۵۶
تعداد بازدید : ۳۴۳   
 تحلیل ایران -نتایج اولیه آزمون دکتری واحد بین المللی دانشگاه آزاداعلام شد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج اولیه آزمون اختصاصی واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاداسلامی در مقطع دکتری تخصصی امروز اعلام شد.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج اولیه آزمون اختصاصی واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاداسلامی در مقطع دکتری تخصصی امروز اعلام شد.


به گزارش تحلیل ایران، دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر اظهار داشت: کلیه شرکت کنندگان آزمون اختصاصی واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاداسلامی درمقطع دکتری تخصصی می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.net از نتیجه این آزمون مطلع شوند.

 

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص نحوه مصاحبه پذیرفته شدگان این آزمون افزود : داوطلبان در این آزمون بر اساس اولویت نمره و رشته محل های انتخابی بررسی و در صورت کسب حد نصاب لازم در یکی از انتخاب های خود دعوت به مصاحبه شده اند.

وی ادامه داد:داوطلبان برای اطلاع از تاریخ و چگونگی انجام مصاحبه لازم است با واحد دانشگاهی که به مصاحبه دعوت شده اند تماس گرفته و یا به وب سایت واحددانشگاهی مربوطه مراجعه کنند .

 

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشیان خاطر نشان کرد: در صورتی که داوطلبان با سوال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org و ورود به بخش پرسش و پاسخ ، سوالات خود را مطرح تا کارشناسان به آن سوالات پاسخ دهند .

منبع:ایسنا


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :