موضوعات ‌مرتبط: سیاسی قوه قضائیه

a/43103 :کد

0

قدرت موشکی ما محدودیت ندارد

  چهارشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۶:۲۳
تعداد بازدید : ۲۷۵   
 تحلیل ایران -قدرت موشکی ما محدودیت ندارد

رئیس قوه قضاییه بااشاره به اقتدار نیروی دریایی کشوردر منطقه، گفت:این اتفاقی که چند روز اخیرافتاد ونیروی دریایی تفنگداران امریکایی رابازداشت کرد،چیز کمی نبود واین همان استقلال وخودباوری ملت ایران است.

رئیس قوه قضاییه بااشاره به اقتدار نیروی دریایی کشوردر منطقه، گفت:این اتفاقی که چند روز اخیرافتاد ونیروی دریایی تفنگداران امریکایی رابازداشت کرد،چیز کمی نبود واین همان استقلال وخودباوری ملت ایران است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، آیت الله صادق آملی لاریجانی سه شنبه شب در سی و چهارمین یادواره شهدای فدائیان اسلام و شصتمین سالگرد شهادت شهید نواب صفوی که با حضور آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران، سیده فاطمه نواب صفوی دختر شهید نواب صفوی در مسجد جامع قائمشهر برگزار شد مطالب فوق را إعلام کرد.


رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه شهید نواب صفوی طلیعه دار شهادت های قبل از انقلاب و از تمهیدکنندگان راه انقلاب بود، تصریح کرد: تاریخ هر قومی هویت آن قوم است و تاریخ این قیام، هویت ما است.


وی ادامه داد: برخی افراد تلاش می کنند این هویت فراموش و تاریخ این بزرگان کمرنگ شود.
به گفته رئیس قوه قضاییه، وقتی تاریخ یک کشور فراموش شود ، راه های سلطه و نفوذ بیگانگان به آن کشور باز و استحاله ارزشی آغاز می شود.


وی اضافه کرد: قومی که فرهنگ و ارزش های غنی داشته باشد، در فرهنگ های دیگر استحاله نمی شود و این سابقه عظیم تاریخی جمهوری اسلامی ایران همیشه مانع استحاله شدن شده است.
آیت الله آملی لاریجانی با تاکید بر گرامیداشت اسطوره های جهاد، گفت: برخی تلاش می کنند تا رژیم منحوس پهلوی را تطهیر و کارهای آنان را بزک کنند که این یک خطر و نه تنها ظلم به انقلاب بلکه ظلم به تاریخ است.


وی افزود: در آن دوران علمای دین را کاملا ممنوع کرده بودند، وضعیت رسانه ها هم بسیار خفقان بود و مواد مخدر را خود جابجا می کردند؛ درحالی که عده ای برای انقلاب نقشه کشیدند و به دنبال تحریف تاریخ کشور هستند و حتی مقام معظم رهبری نیز در سخنان ١٩ دیماه امسال در قم نسبت به تحریف تاریخ کشور هشدار دادند.


رئیس قوه قضاییه با تاکید بر هشیاری دربرابر معکوس جلوه دادن تاریخ کشور، گفت: مهندسان جوان ما در دوره رژیم پهلوی حق ورود به صنایع را نداشتند و این مستشاران امریکایی بودندکه در همه صنایع دخالت داشتند اما امروز این نسل با خودباوری و خوداتکایی در علوم مختلف بسیار پیشرفت کردند.

**اقتدار نیروی دریایی کشور دراثر خودباوری و استقلال است
آیت الله آملی لاریجانی همچنین با اشاره به اقتدار نیروی دریایی کشور در منطقه، گفت: این اتفاقی که چند روز اخیر افتاد و نیروی دریایی تفنگداران امریکایی را بازداشت کرد، چیز کمی نبود و این همان استقلال و خودباوری ملت ایران است.


وی ادامه داد: توانمندی های موشکی که از افتخارات نیروهای مسلح است، دشمنان به بهانه پیشرفت در این حوزه بدنبال تحریم کردن آن هستند و انواع فشار را برای عقب نشینی وارد می کنند.


رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: همه ملت با فریاد بزرگ نه در مقابل این دشمنان کشور می ایستند و می گویند قدرت موشکی ما محدودیت نمی پذیرد.

 منبع :ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :